Kviečiame į animacijos ir japonistikos renginį

„Anime Nights“ – tai didžiausias animacijos ir japonistikos renginys Lietuvoje, vykstantis jau 5 metus iš eilės. Šį festivalį rengia KTU Informatikos fakulteto Studentų atstovybė InfoSA. Nuo 2008-ųjų „Anime Nights“ vyksta kino teatre „Romuva“, kuris yra pačioje Kauno širdyje – Laisvės alėjoje. 2010 „Anime Nights“ planuoja dar labiau išaugti ir pakviesti japonų animacijos (anime), japonistikos fanus, bei kitus smalsuolius į dvi naktis ir net dvi dienas geriausių ir naujausių animacinių filmų bei serialų peržiūrų, linksmų akcijų-atrakcijų, japonų kovos menų ir žaidimų renginio pertraukų metu, kurie privers netyčia užmigusius pabusti ir pajudėti, bei suteiks progų laimėti prizų. Be jau standartiniais tapusių lietuvių sukurtų muzikinių anime klipukų (AMV), Cosplay kostiumų ir manga piešimo konkursų skelbsime dar vieną naują – kalendoriaus, kur atrinksime geriausių Cosplay kostiumų turėtojus ir padarysime specialią fotosesiją, kurioje padarytos fotografijos bus išleistos kaip pirmasis toks Lietuvoje anime stiliaus kalendorius. Taip pat galėsite išvysti japonų kovos menų pasirodymų ir šiaip iš arčiau susipažinti su šios šalies kultūra ir papročiais.
Naktinių seansų metu į renginį bus įleidžiami tik 16+ turintys asmenys (su lydinčiu atsakingu pilnamečiu). Tačiau neverta nusiminti, jei neturi šešiolikos, nes bus surengti net 2 dieniniai seansai („Anime Day“). Šie seansai orientuoti ne tik į anime fanus, bet ir į tuos, kurie dar tik bando susipažinti, kas tai yra anime. Į dieninius seansus kviečiame tiek didelius, tiek mažus – visi atrasite kažką, kuo jus gali užkerėti spalvingas, nuotaikingas ir veržlus anime pasaulis!
Renginio vieta: „Romuvos“ kino teatras (Laisvės al. 54, Kaunas).
Renginio data ir laikas: Kovo 26-28 d.; 26 dienos vakarą (penktadienį) nuo 20:00 iki 07:00; 27 dieną (šeštadienį) nuo 12:00 iki 18:00; 27 dienos vakarą nuo 22:00 iki 07:00 ir 28 dieną nuo 12:00 iki 18:00. Daugiau ir plačiau ieškokite čia…

Parašykite komentarą