„Žalgirio“ arena mini dvejų metų sukaktį

Kauno „Žalgirio“ arena sekmadienį minėjo dvejų metų sukaktį. Vienoje gražiausių ir moderniausių Europos arenų nemokamai apsilankę kauniečiai ir miesto svečiai tapo sporto ir sveikatingumo šventės liudininkais ir dalyviais.
Ir šachmatai, ir kendo
„Didinga ir įspūdinga! – neslėpė susižavėjimo Kauno „Žalgirio“ arena Barselonos gyventojas Abelardo Morellas. Ispanas buvo ne vienintelis užsienietis, dalyvavęs arenos dvejų metų gimtadienio šventėje kartu su kauniečiais ir miesto svečiais.
„Prisipažinsiu, kai mano draugai kauniečiai gyrė areną, tuo netikėjau, – „Kauno dienai“ kalbėjo A.Morellas. – Galvojau, kad tokios pagyros būdingos visiems, mylintiems savo miestą. Tai, ką pamačiau, pranoko mano įspūdžius. Įsivaizduoju, kaip viskas atrodo, kai čia žaidžia jūsų Kauno „Žalgiris“, vyksta koks nors koncertas, renginys, įjungiamas specialus apšvietimas, nusileidžia kubas-švieslentė ir audringai savo krepšinio komandą palaiko 15 tūkst. žiūrovų! Neįtikima!“
Nuo 12 iki 18 val. vykusioje šventėje kauniečiai ir miesto svečiai galėjo pažaisti ne tik krepšinį, šachmatais, futbolą, bet ir išbandyti golfą, badmintoną, susipažinti su dviračių sportu, irklavimu, kovos menais – kendo, muai tai, boksu, dziudo, wudang kung fu, wing tsun kung fu, karatė. Daugiau ir plačiau interneto portale: Kauno diena.
Žalgirio arenoje Nuotrauka: Andriaus Aleksandravičiaus.