Kuo ypatingi tie metai?

atvirukasPrisimenant praėjusius metus negalima sakyti ar jie buvo geri, ar blogi. Visos trys šimtai šešiasdešimt penkios dienos buvo viena kitą papildančios. Kiekviena diena kaip kendo praktika, kasdieninis darbas ieškant teisingo kirčio…
Kuo ypatingi buvo praėjusieji metai,
Pirmiausiai galimybė susipažinti su daug naujų žmonių, kuriems buvo galimybė pristatyti kendo, „Bitė“, „L.E.P.A“, „SDG“, „Toyota“, „Lexus, „TMD“, „Terra media“ kompanijų darbuotojams, elektroninės muzikos festivalis „Tundra“, susipažinti su žmonėmis kurie praktikuoja kendo Vokietijoje, Taivanyje, Ispanijoje, Italijoje, Brazilijoje, Kanadoje, Šveicarijoje, Honkonge, Rusijoje, Kirgizijoje, Austrijoje. Susipažinti su tvirta moterimi iš Rygos Brigita – Baiba Krumina, kuri savo pačios pastangomis išmoko japonų kalbą, turi savo mokyklėlę, bei antrąjį kendo daną. Japonijos tradicinių menų dienoje vasaros stovykos studentams pristatyti kendo. Kartu su Lietuvos Kendo Asociacijos prezidentu Gerardu Ruku Nidoje dalyvauti  kendo popietėje. Pamatyti ir susipažinti su Suomijos, Japonijos, Kinijos, Pietų Korėjos ir Kazakstano šalių kultūra bei žmonėmis. Dalyvauti kaip žiūrovams Europos kendo čempionate Helsinkyje, bei Baltik Cup turnyre Gdynėje. Atlaikyti kartu su artimaisiai žmonėmis Lenkijos Kendo federacijos generalinio sekretoriaus Vitoldo Novakovskio mirtį. Sudalyvauti Kauno miesto M. Valančiaus gatvės gyventojų šventėje, būti Japonijos ambasados organizuojamo renginio dalimi, kaip ir tarptautinio „Heros“ turnyro Siemens arenoje.
Džiaugiamės mūsų pasiekimais ir pripažinimais,
Roberto ir Raimondos pirmuoju danu, Egidijaus pirmuoju kyu, Tado kovotojo dvasia. Vasaros stovykla su dešimčia vaikų sukarintame poligone…. Egidijaus gimusiu sūnumi liepos dvidešimt aštuntą dieną. Ramojaus vizito ir Arnoldo mėnesio gyvenimą Tokijo Kyumeikan Dojo. Raimondos naryste Japonijos arbatos ceremonijos asociacijoje. Ir dar dauk kitų džiaugsmų, kurie lydėjo mus visus šiuos praėjusiu metus.
Bet didžiausias pasiekimas yra visi Kyumeikan nariai ir visi tie kurie prisidėjo prie mūsų veiklos.
Su kiekviena iš Jų mes Jus supažindinsime jau artimiausiu laiku, kantrybės….o dabar,

Dėkojame Jums už praėjusių metų patirtį, už kelio kryptį, kurio padėjote mums laikytis.
Ateinantys, naujų galimybių metai,
Viena kryptis!
Vienas kirtis!

su derama pagarba Jums,
Ričardas Žilaitis

Parašykite komentarą