Pirmasis metų keiko

Šeštadienio oro sąlygos nestrukdė patiems atkakliausiems įveikti pūgos kilometrus ir Kačerginės vaikų sanatorijos sporto salėje naujus kalendorinius metus pradėjome tvirtu keiko. Pasibaigus praktikai, kieme kiekvienas bandėme atspėti kur stovi kieno automobilis paslėptas po sniegu. Vėliau pas Raimondą namuose mūsų visų laukė karšta arbata su medumi, lengvas užkandis, sriuba ir puikus vaizdas per langą į Nemuną. Sandros pastabos apie sveiką mitybą sudėliojo trūkstamus taškus būsimųjų metų darbo planuose. Paskutinis puodelis arbatos ir startas vėl į pūgos glėbį. Baigdamas rašyti šias eilutes, pašto dėžutę pasiekė laiškas:
Brangūs Draugai,
Esu tikra, kad galiu Jus visus taip vadinti. Ši diena tai tik patvirtino. Dėkoju, kad nepabūgote pūgos, ir dar kokios, ir apsilankėte Kačerginėje. Net ta valanda kelio nuo sanatorijos iki namu, kuri normaliu atveju susispaustų į 3 minutes  netbaidė. Tikiuosi, kad puodelis arbatos Jus sušildė ir visi laimingai grižote į namus. Esu Jums visiems labai dėkinga už šia dieną. Visada mielai laukiu Jūsų savo namuose.
Raimonda

sniegas 20090103063 sninga

2 atsakymai į “Pirmasis metų keiko”

  1. Nebaisios mums tos pūgos! Ačiū Raima už priėmimą, ir tikrai buvo labai smagu matyti visus susirinkusius į pirmają treniruotę, ir išmainiusiems šventinį tingulį į intensyvią treniruotę!

  2. Taip, tai iš tiesų buvo nepamirštama diena. Kačerginės sporto salė tikrai gera, jauki ir erdvi; ir kas svarbiausia, grindys „minkštos“, o Kendo tai – pats tas :-). Ir ši salė bent jau man daug labiau priminė tikrą Kendo doją, nei kad „mūsiškis“, Ąžuolyno sporto klubas.

    O tai kas buvo po treniruotės, tai buvo tikras ‘ekstrymas’ tikriausiai mums visiems, ypač tiems, kieno automobiliai „ant žemo dugno“. Todėl noriu visiems labai ir labai padėkoti padėjusiems mano mažą mašiniuką pajudinti iš vietos. Ačiū Jums Labai! šito tikrai niekada nepamiršiu..

    Ačiū Raimondai ir jos namams už šilumą ir svetingą sutikimą. Buvo verta kovoti dėl to su žiemos pūsnimis. Buvo verta visus pamatyti šiuose jaukiuose ir šiltuose namuose.. Didelis Ačiū tau, Raimonda..

    su pagarba,
    Arnoldas

Parašykite komentarą