Gerbiami Tėveliai ir Vaikai, Jūsų dėmesiui, Kendo vaikų vasaros stovyklos

Kur žmogus priklauso? Iš kur jis atėjo ir kur link eina? Kas ten žino… Bet turbūt daugelis jaučia, jog viena iš vietų, kur norisi sugrįžti dar ir dar esti ten kur neūžia miestas, nesidalijama neigiamomis emocijomis ir saulė liečian odą kaip niekad raminančiai. Šiais metais, kaip ir pernai, Minčiagirės sodyboje ponia Birutė vėl laukia mūsų vaikų šurmulio, juoko ir pačių geriausių emocijų.
Prisiminus visus tuos džiugius vaikų veidus, praeitos vasaros stovykloje, šiemet nusprendėme organizuoti dvi pamainas, 7-14 metų amžiaus vaikams. Pirmoji – 06.28-07.07, antroji – 08.02-08.11. Dešimt dienų galbūt kažko neyprasto, galbūt kažko ko taip reikėjo visus metus.
Kaip ir pernai, numatoma užimtumo programa skirta vaikam suteikti naujų patirčių, kurias jiems galime perteikti mes, jau senei nebe vaikai, ir juos supsianti gamta. Taigi, stovyklos programa:
~veiklos laikas – 8:00-22:00 val.
~kasdiena dvi treniruotės ( viena kendo, viena sportinio pasiruošimo);
~popiečio ramybės laikas;
~turistiniai žygiai ir išvykos;
~maudynės;
~japonų kalbos pamokėlės;
~kaligrafija, rašymas tušu ant ryžių popieriaus;
~origami;
~stalo žaidimų diena;
~susitikimai su žinomais žmonėmis;
~dailininkės viešnagė ir praktiniai užsiėmimai kartu;
~bendravimo įgūdžių lavinimo užsiėmimai per diskusiją, knygų aptarimą, dailę;
~savivaldos diena ( vaikai patys organizuoja savo dieną, pasiskirsto pareigomis, atsakomybe, darbais, organizuoja laisvalaikį ir pramogas sau);
~maitinimas  5 katrus per dieną.
Pasiliekame galimybę keisti ir koreaguoti  kai kurias dienotvarkės detales, priklausomai nuo situacijos ir oro sąlygų (išskyrus pusryčių, pietų ir vakarienės laiką). Stovyklos dalyvio mokestis – 600 lt. kendo vaikams, 700 lt. visiems norintiems (jei į stovyklą važiuoja iš vienos šeimos antras vaikas, taikoma 30% nuolaida  nuo antros mokėtinos sumos).
Linkime visiem pajusti atėjusį pavasarį ir neužilgo bepasirodysiančią vasarą. Iki susitiko Minčiagrės sodyboje, Kyumeikan Kendo Mokykla.

Parašykite komentarą