Žmogus

NovickyApie šį žmogų su Petru ir Gija kalbame dar iki dabar. Jį statome pavyzdžiu mums visiems: tiek jauniems, tiek ir daugiau nei jauniems. Čia Kendo kvalifikacijos laipsniai išlaikyti praėjusioje Kendo stovykloje Lenkijoje nublanksta prieš šio žmogaus vidinę ramybę ir jėgą, susitaikymą su pačiu savimi – čia ir dabar. Nuotrauką kurią radome lenkų interneto platybėse, šis žmogus trečiąjame plane (kokybė ne ta), bet tie kurie matė šį žmogų gyvai – supras, kurie mato dabar, gali pasilikti prie savų minčių. Tikėti tuo ką čia parašėme ar ne, kiekvienam paliekame pasirinkimo teisę. Gyvenimas suteiks galimybes, mes pakviesime jį atvykti į svečius. Šio žmogaus dvasia tokia pat tvirta kaip ir mūsų sutikto japono prieš dvejus metus Tokijo Kyumeikan Kendo mokyklojevertas pagarbos vien tik del to, kad ateina. jis dedasi sarvus, ima i rankas karda ir stovi kartu i viena greta, jis daro kircius…

2 atsakymai į “Žmogus”

 1. Sveiki,
  Puikus motyvyojantis straipsnis apie zmogu, be 2 stuburo slanksteliu,su keliu po operacijos ir dar serganciu vyresnio amziaus vyru lyga.
  Po 10 dienu treniruociu pamaciau, jog jis ne vienos treniruotes nera praleides ir visada pilnu pajegumu treniravosi su mumis per toki karsti, kuris buvo ir Lietuvoje (+30).
  Ir po sio reginio, visi atsikalbinejimai (man skauda ranka,skauda koja,per karsta it t.t) nublanksta ir pasirodo juokingi.Gaila, jog ne visiem teko matyti ir bendrauti su siuo zmogumi.Musu kendokos turetu daug ko ismokti is Jo.

  Pagarbiai,
  Gia.

Parašykite komentarą