Atrankos Jurbarke nugalėtojas – Šarūnas

Kas yra sudėtinga? Na be visokiausių pasaulio keistenybių, kaip pinigai, valdžia, mes… sudėtinga yra imtis veiklos kurios rezultato tikrumas nežinia kada persivers iš „planuotų“ į „pasiektus“. Kad ir kaip ten bebūtų, tai verta apminkyti spausdintinėm raidėm.
Taigi, įvyko jau/kolkas-dar-tik antrasis vaikų virtualaus Kendo turnyro etapas. Šį kart, Jurbarko mieste susirinko nemenkas būrelis vaikų bei keletas žmonių kuriems vaikystė vis dar artima kaip ir kadaise, tik dabar jau savo atžalose. Amando, Elyzos, Kristupo ir Raimondos didele pastanga dalyvių atsirado tiek, kad turnyras truko net 4h.
Pradžioje šiek tiek nedrąsūs ir atsargūs dalyviai palaipsniui ėmė vis užtikrinčiau mosuoti žaidimų konsolės valdymo pultais į kairę ir į dešinę norėdami nugalėti priešininką. Žinot kas nustebino? Po gan greitai daugelis vaikų suprato, kiekvienas savaip, jog efektyviau yra išlaukti kol priešininkas padarys klaidą, o ne beatodairiškai mosuoti valdymo pultu. Na, greičiausiai nei vienas dalyvis sau to nepasakė, bet…vaikų gebėjimas prisitaikyti yra tikrai nuostabą keliantis dalykas.
Berods tikrai, kad nereikia būti pačiu didžiausiu kad galėtum tapti stipriausiu. Bent jau šiame etape tai parodė vienas iš mažiausių ir jauniausių dalyvių – Šarūnas, mažasis žmogus, nuo pirmos iki paskutinės, pergalingos kovos, nenustojęs šypsotis. Sveikinam Šarūną ir lauksim jo pasirodant paskutiniame turnyro etape – Kaune.

1002

Parašykite komentarą