Tradicinis japoniškų lėlių teatras

Renginiai, skirti diplomatinių santykių tarp Japonijos ir Lietuvos 20-mečiui paminėti, tęsiasi!
Šįkart nekantrauju Jus visus pakviesti į tradicinio japonų lėlių teatro “Hachioji Kuruma Ningyo ir Shinnai Joruri”pasirodymus Vilniuje. Spektakliai vyks: Spalio 23 ir 24 dienomis, 19:00 val. Vieta: Ūkio Banko Teatro Arena, Olimpiečių g. 3, Vilnius. Renginiai yra nemokami! Tačiau yra reikalinga išankstinė vietų rezervacija. Paskubėkite – vietų skaičius ribotas!!! 
Vietas galite rezervuoti siųsdami el. laišką adresu info@teatroarena.lt . Laiške būtina nurodyti savo vardą, pavardę, datą ir norimų vietų kiekį. Atsakymą su bilietu gausite per 2 dienas.

Hachioji Kuruma Ningyo – tai lėlių teatro forma, gimusi maždaug prieš 160 metų, vėlyvajame Edo periode. Tokį vardą ji gavo dėl mažų sėdynių  su besisukančiais ratukais, ant kurių sėdi lėles valdantys aktoriai. Šios mažos sėdynės ir faktas, kad lėlę valdo tik vienas žmogus, ir atskyrė  Kuruma Ningyo nuo kitos teatro rūšies, kuri vadinama Bunraku (čia lėlę valdo jau trys žmonės). Dėl tokio glaudaus aktoriaus ryšio su valdoma lėle ši teatro rūšis, kaip nė viena kita, pasižymi ypatingu realizmu ir stebinančiu lankstumu.

Programa

Parašykite komentarą