Stovykla Minčiagirėje

Šiais metais esu kendo stovykloje. Iš pačių pradžių labai nerimavau ir buvau šiek tiek išsigandęs, bet kai susipžinau su kitais stovyklos nariais visiškai nusiraminau ir nusišypsojau (ką darau nedažnai) tiesą sakant susiradau daug naujų draugų.
Tokių kaip: sportiškasis Matas, linksmasis Povilas, mandagusis Džiugas, nepavargstantysis daktaras Evaldas, iš išorės identiški, bet iš vidaus visiškai priešingi broliai Algirdas ir Eigirdas, nuoširdžioji Milda, paslaptingoji Laima, senbuvis Amandas, mažoji Barborytė, sumanusis Ignas D., skaitytojas Aras, nenaudėlis Rokas, aktyvusis Gvidas ir kiti…
Šiaip stovykloje dar nebuvo nuobodu. Visada gerai jautiesi, nes esi apsuptas labai gerų, nuoširdžių ir malonių žmonių.
Esame suskirstyti į komandas ( jos yra penkios) , kaip antai: Kendo Drakonai (vadovas – Viltė), Draugystė (vadovas – Džiugas), Laukiniai (vadovas – Povilas), Sparta (vadovas – Matas), Hoxton (vadovė – Milda).
Mūsų stovykla yra apsistojusi Minčiagirės sodyboje. Čia visada gaivus oras (iš tikrųjų neatsimenu kada paskutinį kartą taip gerai jaučiausi). Aplink mus pilną medžių.
Mes turime dienovarkę kurią suplanavo mūsų komandos vadovai. Ją sudaro daug fizinio judėjimo, saviruošos, pažinimo, valgymo ir poilsio. Kadangi mes valgome penkis kartu į dieną, tai energijos užtenka visai dienai.
Nors būnu ir šlapias, pavargęs, bet su mielu noru važiuosiu dar ir sekančiais metais. Žilvinas Vainauskas.
Žilvinas Vainauskas