Pirmoji diena stovykloje

Susirinkome visi ryte, prie didžiosios Kauno pilies. Susėdę į autobusą, pasukome į stovyklos pusę. Keliavom visi keliais ir miškais, kol atvykom į nuošalę stovyklos vietą. Pasiskirstę kambarius bėgom pažindintis vieni su kitais futbolos aikštelėje, na o mūsų mažiausi, mėtė kamuolį į krepšinio lanką. Išsikrovę savo baterijas, skubėjome valgyti pietų. Oj kaip skaniai visi valgė……Mmm…… Po skanaus valgio paskandavome padėkos skanduotę valgyklos šefams, bėgom dalintys į grupes. Stop…..Stop……Stop…..O kaip padėkos skanduotė..? Juk reikia užrašyti, nes gal po metų mes ją pamiršim…. Padėkos skanduotė.. : ”AČIU, ALGIUI IR BIRUTEI”. Ir taip keletą kartų. O jei ateina ir Irena i pagalbą, tada skamba taip..: “AČIŪ,ALGIUI IR BIRUTEI, IR IRENAI..” Tai va, stenkimės šių skanduočių nepamiršti. Tesiam toliau.
Sužinoję vaikai savo vadovus ir komandos narius, gavome užduotį: sukurti komandos pavadinimą ir trumpą prisistatymą.
Kiekvienas pavadinimas buvo savotiškai įdomus.O komandos yra tokios: “SPARTA”, ”KENDO DRAKONAI”,”DRAUGYSTĖ”, ”LAIKINIAI”, ”HOKSTONAS”.
Susipažinę, visi užsidegėm noru žaisti žaidimus. Po žaidimų visi išsilakstė, bėgom plauti rankų ir vakarieniauti. Sočiai ir labai skaniai privalgę, su padėka virtuvei, lėkėme prie laužo. Vyko intensyvios kalbos apie viską. Buvo atsakoma i visus stovyklautojų ir trenerių klausimus. Po gražaus pabuvimo kartu, laukė naktipiečiai. Mažesnieji stovyklautojai po naktipiečių dar palakstė po pievą su žibintuvėliais. Po to visų laukė gražus miegas.
Vaikučiai,labanakt 😀
Susitiksime ryt ryte…:D… Laima Budrytė
Laima Budrytė