Pasaulio Kendo čempionatas

Pasaulio Kendo čempionato logotipasČempionatas šiuo metu vykdomas pagal Tarptautinės Kendo federacijos nuostatus, kuriuos įgyvendina Brazilijos Kendo federacija, San Paulo mieste.
Rupjūčio 25 diena į Braziliją rinkosi kendokos iš 39 šalių, iš viso registruotų čempionate buvo 149 vyrai ir 104 moterys.
Rugpjūčio 26-27 dienomis buvo vykdomi seminarai ir mokymai, Europos Kendo Federacijos direktorių tarybos ir Generalinės ansamblėjos susitikimai, kuriuose sprendėsi organizaciniai ir valdymo klausimai. Šiuose susitikimuose turėjo išaiškėti ir Lietuvos Kendo Asociacijos priėmimo į Tarptautinę Kendo federaciją klausimas ir atsakymas. Tikimės, kad šią žinią praneš į Lietuvą atvykęs LKA prezidentas Gerardas Rūkas.
Nuo penktadienio čempionatas prasidėjo vyrų individualiais susitikimais. Pergalę šventė Japonijos kovotojas Šodži Teramoto, antroji vieta atiteko Korėjos kovotojui Byung – Hon Park, trečioji Kim ir Čoi atstovaujantys Pietų Korėją.
Šeštadienis moterų diena. Individualūs susitikimai ryte, komandiniai susitikimai antroje dienos pusėje. Individualiose susitikimuose pirmąją vietą iškovojo Jukiko Takami, antrąją Sašie Sodžima, Čikano Šizato, visos trys kovotojos iš Japonijos. Tekančios Saulės šalies moterys pirmos buvo komandinėse kovose, Korėjos antros, trečiają vietą pasidalino Brazilijos ir Jaungtinių Valstijų kovotojos.
Sekmadienis. Komandinių susitikimų diena. Visi laukia didžiojo susitikimo tarp Japonijos ir Korėjos komandų, pastaroji yra verta turėti čempionų vardus ir be abejo Jungtinių Valstijų komanda. Šios trys komandos turėjo savo pogrupiose surėmti šinai su Italijos, Kanados, Brazilijos, Kinijos ir Taivanio komandomis. Pusfinalio susitikimuose Japonijos komanda nugalėjo Korėjos rinktinį minimaliu rezultatu, Jungtinės Valstijos ryškia persvara Brazilijos komandą. Finaliniame susitikime Japonija nepaliko jokių vilčių Amerikai ir tapo Pasaulio Kendo čempionato nugalėtoja.
15 Pasaulio kendo čempionatas vyks Italijoje. Pasaulio kendo čempionato fotogalerijos ieškokite čia.

Parašykite komentarą