Kjūdo – šaudymo iš lanko seminaras Vilniuje

Spalio mėn. 16-18 dienomis Vilniuje, japoniško šaudymo iš lanko meno – kjūdo teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Kjūdo pataikymas į taikinį nėra svarbus, svarbus yra pasiruošimas šūviui. Didelis dėmesys skiriamas lanko įtempimo procesui, kuris natūraliai įtakoja šūvio rezultatą.
Vilniuje, „Oksalis Jums“ patalpose, Savanorių pr. 180, IV aukšte, spalio 16 dieną nuo 18 iki 20.30 valandos vyks parodomieji šūviai kartu su teorinia dalimi: filosofija, istorija, mokyklos, stiliai, kjūdo šiuolaikiniame pasaulyje, inventorius.
Spalio 17-18 dienomis nuo 9.30 valandos praktiniai užsiėmimai pradedantiesiems. Pagrindiniai žingsniai, judesiai, galimybė įtempti lanką be strėlės.
Seminarą ves Mokytojas Feliks Hoff, kjūdo kyoši 6 danas (Vokietijos kjūdo federacijos įkūrėjas, Tarptautinės kjūdo federacijos direktorius). Kartu atvyks ir Konie Brandl – Hoff, kjūdo 5 danas (Vokietijos kjūdo federacijos viceprezidentė).
Seminaro metu bus teorinės dalies vertimas į lietuvių kalbą. Registruotis į seminarą el. paštu: ringa@archery.lt arba mob. tel.: nr.: 868638110 iki spalio 10 dienos. Viso seminaro kaina – 90 lt. Kviečiame visus prisidėti prie šio kovos meno populiarinimo. Kjūdo, tai budo – japonų kovos menų filosofinio pagrindo, žmogaus charakterio vystymo per kovos menų (kendo, dziudo, karate, aikido) techniką sudedamoji dalis.

3 atsakymai į “Kjūdo – šaudymo iš lanko seminaras Vilniuje”

  1. Kokia prasme is to seminaro jeigu pas mus niekas Kjudo neuzsimineja. Ar yra kokia grupe zmoniu kaskur pasislepusiu kurie tai daro?

  2. Lietuvoje jau turime kyudo ir tautieciu praktikuojanciu si kovos mena Lietuvoje,Anglijoje ir Japonijoje. o seminaro prasme ta, kad gal kas nori , bet nezino kur, kaip ir kada.

  3. yra keli pavieniai kyudokai. bet kai esi vienas, tai nei sales, nei klubo negali is to gautis…
    bandysim surasti daugiau bendraminciu ir suburti juos draugen, kad gautusi sinergija ir energija ir jega! 🙂

Parašykite komentarą