Kendo praktika [kovų diena] Vilniuje

Ten buvo visi kam tai buvo skirta. Nei daugiau nei mažiau negu reikėjo Kendo praktikos dvasiai palaikyti per visas 3 valandas. Kiekvienas kendoka pritraukė tokius priešininkus kokią energiją spinduliavo patys…priešininkus, bet norėtūsi tikėti jog ne priešus. Šių praktikų, tiek buvusių tiek visų numatytų, idėjinė pusė yra ta, kad taptume ne tik stipresniais kaip grupiniai vienetai, atskiros mokyklos, klubai, bet kaip asmenys kuriuos sieja bendra kultūra, kalba, gimtinė. Patirtis nekintančiame žmonių rate randasi sunkiai, įpatingai jeigu yra norima tą patirtį panaudoti Kendo praktijo, kovoje prieš kitos kultūros priešininkus. Paskutinė praktika parodė, kokie skirtingi žmonės gali susirinkti, nors kalba ta pačia gimtąja kalba ir praktikuoją tą pačią discipliną. Tad ar neverta vieniem iš kitų mokintis, nešvaistant laiko vieni kitų vengimui bei „virimui savo sultyse“, o pasiekus įdirbį, kuomet savi nebegali suteikti postūmio augimui, imti ir susirasti priešininkus vertus kovoti su Lietuviu kendoka.
Tad ta pačia dvasia, balandžio 24 dieną 13 val. Kyumeikan Vilniuje vėl ketina surengti Kendo kovų dieną. Ir taip yra numatyta kiekvieną mėnesį skirti vieną dieną bendrai, visų norinčių kendokų iš visų klubų/mokyklų,  praktikai. Kaip ir praeitos kovų dienos programa, ateinanti kolkas yra nepakitus:
13.00- Kendo praktikos pradžia, 13.30 – Kendo ‘kata“, 14.00 – Kendo „kihon“, 14.30 – kovos, 16.00 – Kendo praktikos pabaiga, 18.00- bendra minutė atsipalaidavimo „Apple pub’e“.
Ši Kendo praktikos diena nieko nekainuoja, nėra jokių startinių, treniruočių ar seminaro mokesčių, šis laikas bus skirtas tiktai Kendo.
Po paskutinio „himo“ sulankstymo kviečiame visus apsilankyti „APPLE pub“-e prie buvusios Vilniaus universalines parduotuves, Šnipiškių g. 3,  kur nuo 18 val. užsakyta salė.
Visus norinčius dalyvauti prašome registruotis el. paštu kendo@kendo.lt, nurodant savo vardą, pavardę bei atstovaujamą klubą/mokyklą ir jos vadovą.
Renginio vieta: Vilnius, Erfurto g. 13, II aukštas, informacija mob. tel. nr.: 867881400
Susitaikymo minutė, Rolando Vaizgėlos fotografija

Parašykite komentarą