6 atsakymai į “Kendo ir Nike”

  1. Na iš tiesų man kartais nesuprantami šiame bloge atsirandantys vaizdeliai, kurie ne tik, kad nereprezentuoja kendo, tačiau dar ir pateikia neteisingą jo įvaizdį. Praktikuojantis žmogus, beabejo, greičiausiai atskirs ar tai bent kiek siejasi su realybe ir, galbūt, skaniai pasijuoks, bet visiškai žaliam tai gali sudaryt klaidingą kendo įsivaizdavimą.
    Jei tikslas yra pasijuokti ir parodyti, kaip kartais kvailai ir absurdiškai pateikiamas kendo, būtų gerai, kad taip ir būtų įvardijamas įrašas. Kitu gi atveju galima pradėti abejoti vaizdelį pateikiančio žmogaus požiūrio į kendo rimtumu.

    Nieko asmeniško, tiesiog toks pastebėjimas…

  2. ziurekime i tai geriau linksmiau 🙂 Arnai, reikia tai matyti ir rodyti, kad suprastume kaip si kovos mena mato kitos akys, vakaru aplinkos ir prekiniu zenklu poziuris i kendo, kaip ir i daugeli kitu reiskiniu bei priemoniu padare dideli ir kreiva darba, kur su vienu zodziu ar sakiniu nieko neistaisysime, tas zodis prasideda ir baigiasi galune – ejimas… kiekvienas matome tai ka norime matyti. dekojame Martynai, kad lankotes siame bloge.

  3. manau kad…..nieko namanau

    Juk tai tik juokinga reklama

Parašykite komentarą