Kelionė į Europos Kendo čempionatą

Jau įgyvendinamas kelionės variantas, kuris padės sudalyvauti Europos kendo čempionate, pamatyti stipriausių lietuvių kovas, pažinti kelionės metu Lenkijos miestą Krokuvą ir Vengrijos – Debreceną.
Keturiolika lietuvių jau apsisprendė vyktį į šią kelionę mikroautobusu, liko laisvos trys vietos, Inesos pasiūlymu pratesėme registraciją iki kovo 14 dienos. Susisiekite inesa@askeliauju.lt ir išnaudokite teikiamas galimybes.
Mes planuojame išvykti balandžio 8 dieną (ketvirtadienį) 5 val ryto iš Kauno. Kelionė drieksis per Lenkiją: Augustavą, Lomžą, Varšuvą, Krokuva. Apsistosime nakvynei Krokuvoje, pasigrožėsime pasivaikščiodami miesto senamiesčiu: Vavelio kalvą apžiūrint Herbų vartus, Karalių rūmus, Vavelio katedrą, taip pat aplankoma ir Turgaus aikštė, Marijos bažnyčia, Floriono vartai, Barbakanas, paminklas Žalgirio mūšiui. Nakvynė Krokuvoje viename iš hostelių: HOSTEL ATLANTIS arba HOSTEL ASTON.
Sekančią dieną, balandžio 9 (penktadienis), ryte, išvykstama į Debreceną, kelionė per Lenkijos likusią dalį, Slovakiją, Vengriją. Atvykus į Debreceną apsistojame STOP PENSION hostelyje, vėliau vykstame į Europos Kendo čempionatą. Vakarinė dalis, pasižvalgymas po naktinį Debreceną.
Trečioji kelionės diena, balandžio 10 (šeštadienis). Europos kendo čempionatas. Nuo 8 val. prasideda moterų individualių kovų susitikimai, 11 val. vyrų komandiniai susitikimai, 17.30 val. laisvosios kovos, po kurių vakarop išvykstama link Lietuvos. Kelionė per Vengriją, Slovakiją. Nakvynė Lenkijos pasienyje Zakopanėje GUESTHOUSE BENITA. Balandžio 11 dieną (sekmadienis) tęsiame kelionę į Lietuvą per Lenkiją. Vėlai vakare atvykstame į Lietuvą, gimtąjį Kauną.
Oficialus čempionato interneto puslapis: EKC 2010 Hungary

7 atsakymai į “Kelionė į Europos Kendo čempionatą”

 1. O lietuviai irgi galyvauja Europos kendo cempionate?

  Norejau paklausti, sioje kelioneje dalyvaujantys vaziuoja ar ziurovai?

  Rimvydas

 2. Lietuviai dalyvaus šiame kendo čempionate. Šioje kelionėje bus ir dalyvaujančių, ir žiūrovų.

 3. Nezinojau kad Lietuva turi savo komanda. ( Smagu kad ir palaikymo komanda 🙂 )

  Idomu, vyresnius siunciate ar leidziate jaunima ?

 4. Lietuva turi kovotojų. Ką Jus skaitote vyresniais ir jaunimu?

 5. Tiesiog buvo idomu koks mazdaug amziaus vidurkis lietuvai atstovaujanciu kendoku. Juk kendo praktikuoja ivairaus amziaus zmones, tad ir idomu kas vaziuos i cempionata.. ar jaunesni ar didesne patirti sukaupe vyresni.

 6. O kokiu budu jus zadate dalyvauti? Nes kiek as zinau, EKC dalyvauja tik rinktines nariai. . . O atsakant i Rimvydo klausima, nariu amzius yra nuo 17 iki 30, taciau vidurkis yra apie 23. Nors kadangi kendo pas mus dar lb jaunas, amzius neatspindi patirties 🙂 Ir Lietuva rinktine i EKC siuncia jau antra karta.

 7. Atsakant Rimui, amžius nuo nuo 16 iki 44 metų, į čempionatą šiais metais vyksta Lietuvos kendo asociacijos rinktinė. Na dėl kendo patirties, ji pas kiekvieną žmogų kuris praktikuoja šį kovos meną yra skirtinga. Kiekvienas turime savo vertinimo kriterijus, dėl to sakyti kas yra blogai ir kas gerai ir kiek jis pažengęs mes dar neturime teisės.

  Atsakant Gabrielei, kokiu būdu? tą kurį pamatysite Debrecene. Gero pasiruošimo išvykai.

Parašykite komentarą