Kamerinis koncertas

Sena lotoso sėkla, atrasta kasinėjant Japonijos Jajoi (500 m. pr. Kr. – 300 m.) periodo palikimą, atgijo ir po 2000 metų užmaršties išaugo į nuostabią gėlę. Anot legendos, tragiškai žuvusio jauno žmogaus siela grįš į šį pasaulį kartu su blogio dvasia ir paskelbs pasaulio pabaigą. Mičiko Akao „Lotus Mandala“ yra Vėjo ritualas. Tyras lotoso žiedas, augantis purviname lauke, pražysta anksčiau laiko jokobue garsams lydint blogio ir gėrio dvikovą. Taip pat girdėsite ištraukų iš Šinobu Origuči „Mirusiųjų knygos“, jokobue, šomyo ir perkusiją Mandalai perteikti.

Vėjo ritualas

Mičiko Akao, koncerto meno vadovė, jokobue (japoniška bambuko fleita) Kodžun Arai, Vasei Hirai, Šodo Šinko, Juzen Yamanaka, Rojošo Tagaši, šomyo (budistų giedojimas) Isohiro Jamagaši, deklamavimas, Jaukazo Sato, perkusija, Ajako Iši, jokobue, Šizuje Sato, režisierius, Jošijuki Kanamori, garsas.

Mičiko Akao sulaukė kritikų pripažinimo kaip novatoriška menininkė, praplėtusi tradicinį jokobue fleitos naudojimą. Ji nepaprastai meistriškai sulieja tradicinio ir labiausiai branginamo Japonijos instrumento garsus su šiuolaikine muzika. Nuo savo debiuto JAV „SOGU II“ („Susidūrimas II“) 1972 m. (kompozitorius Maki Išii) kartu su San Francisko simfoniniu orkestru (dirigentas Seidži Ozava) ji ne tik intensyviai koncertavo, bet ir sukūrė daugybę bendrų projektų su kitų sričių menininkais, dalyvavo koncertiniuose turuose po Europą, Šiaurės Ameriką ir Aziją. Mičiko Akao taip pat koncertavo kaip pagrindinė solistė daugelyje muzikos festivalių Japonijoje ir užsienyje

Kamerinis koncertas „LOTUS MANDALA. Vėjo ritualas“
Koncerto data, laikas ir vieta: 2009 m. gegužės 11 d. pirmadienį, 18 val. Kongresų rūmai,
Bilietų kainos: 15, 20, 25, 30, 50 Lt
Bilietus įsigykite internetu – užeikite čia..
Galioja įvairios nuolaidos bilietams – užeikite čia..
Kongresų salės planas – užeikite čia..

Parašykite komentarą