Kai kam namai – plastikinis bunkeris

Plastikinė kapsulė, informacija iš The New York Times

Ši vieta skirta poilsiui yra šiek tiek didesnė nei karstas, 61 pėdų ilgio ir 5 pėdų aukščio. Nuomos kaina mėnesiui yra didelė kaip už tokį mažą plotą – 1562 LT, privalumai: nauja patalynė, plona antklodė, kieta ryžių lukštų pagalvė, mažas TV su ausinėmis, vonia, sauna, lyginant kainas, ji mažesnė nei nuoma Tokijuje už butą. Vieta daiktas susidėti atskirai paruoštose saugyklose, visas patalpas saugos video kameros. Taip pat yra bendras kambarys kur galima papusryčiauti cigarečių dūmuose, nes nėra draudimo rūkyti.
Jei kaina tenkina, tai poilsiui Jums reikės pasiruošti, jei kaimynas naktį knarks, skambės visa eilė, nes akustika su plastmasės pagalba užtikrinta.
Maždaug prieš dvejus metus pamatėme, kad žmonės čia jau apsistoja ne vienai dienai o kartais mėnesiams, – kalbėjo nakvynės vietų vadybininkas Tetsuja Akasako. Šiuo metu iš trijų šimtų kapsulių šimtam nustatytas nuomos mokestis daugiau nei vienam mėnesiui.
Čia jau suranda vietą ir žmonės kurie praranda darbą šiuo didžiausiu ekonominiu nuosmukiu Japonijoje. Šiais metais nedarbo lygis Japonijoje siekia 5.2 procento. Miesto gatvėse gyvena daugiau nei 15.800 žmonių, kurių daugelis yra atleisti iš darbų. Ši informacija buvo slepiama nuo visuomėnės ekonominio pakilimo metu, – kalbėjo profesorius Hiroši Izidė iš Tokijo Universiteto. Daugiau ir plačiau: The New York Times, Hiroko Tabuči.

Parašykite komentarą