Jau vėl vasario 16-oji!

Mes esame mokyklos nariai. Kiekvienas esame asmenybė. Kiekvienam nelengva atsisakyti savo egoizmo tam, kad drauge išmoktumėme Kendo ir eitumėme tuo sunkiu keliu. Tvirtumo ir vyriškumo keliu, kai reikia pačiam priimti sprendimus bet kurią akimirką, kai nėra ko pasiklausti ar kai skausmingai sunku dėl neaiškių pasekmių. Tada iškyla atsakomybės klausimas. Kiekvieno iš mūsų, kuris iš mūsų gali prisiimti atsakomybę už save ir kiek turi jėgų už visus kitus, už mokyklą, už šeimą, už bendriją, už bendruomenę ir už Tautą. Tada kiekvienas svarbus, kuris gali prisiminti, gerbti ir kovoti, nenulenkdamas vergiškai galvos prieš vienadienius blizgučius.
Todėl niekada ir niekur nestokite šalia tų, kurie nusivilia mūsų Tauta, Valstybe, bendruomene, papročiais, kultūra ir būdu. Tai kelias į pražūtį ir išnykimą.
Gerbkime mūsų Tautą ir mūsų Valstybę, nes kiekvienas iš mūsų yra Tauta ir Valstybė, tiek kiek mes galime pasipriešinti ir pasakyti savo tiesą savaip, tačiau neabejotinai tvirtai ir išgalim apginti savo pagrįstą požiūrį.
Kyumeikan kendo mokykla kviečia visus drauge švęsti Valstybės atkūrimo dieną vasario 16-ą dieną ir ta proga aplankyti koncertą, kuris įvyks Kauno kultūros centre „Tautos namai“, adresu Vytauto pr. 79, š.m. vasario 16 d., 15.00 val., kuriame šoks ir mūsų mokyklos narė Gailė. Koncertas nemokamas.

Gailė

Parašykite komentarą