Vaikų svajonės

Ar pamenate, apie ką svajojote būdamas vaiku? Kuo troškote tapti užaugęs, ką turėti ir kaip gyventi? Ar pamenate, kokie maži dalykai, palyginti su šiandiena, atrodė dideli, trokštami ir nerealūs? Ir vaikų, ir suaugusiųjų svajonės yra nuostabus dalykas, verčiantis pasaulį suktis. Dar nuostabiau, kai tos svajonės pildosi.
Artėjant Kalėdoms, mūsų užduotis – padėti vieniems kitus surasti Lietuvos geriems žmonėms, kurių norinčių ir galinčių pagelbėti vaikams mūsų šalyje tiek daug, ir vaikams, kuriems šios pagalbos labai reikia. Šiame tinklapyje renkame vaikų norus ir svajones, publikuojame jas ir sudarome sąlygas geriems žmonėms jas įgyvendinti. „Vaikų svajonių“ projekto pagrindinis tikslas – pasiekti, kad kuo daugiau vaikų, gyvenančių sudėtingomis socialinėmis sąlygomis, gautų kalėdines dovanas, apie kurias svajoja. Mes bendraujame su socialinės rizikos bei socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose augančiais vaikais, kurie dažnai užmirštami kitų socialinių projektų ar akcijų metu. Esame įsitikinę, kad vaikams, augantiems skurdžiose šeimose, kuriais nesirūpinama arba prieš kuriuos smurtaujama, pagalbos ir šilumos reikia ne mažiau negu kitiems.
Šis projektas – tai savarankiška iniciatyva, prie kurios prisidėjo daug gerų žmonių ir kuri išvydo dienos šviesą tam, kad būtų sukurtos visos galimybės padėti konkrečiam vaikui išpildant konkrečią jo svajonę. Kviečiame prisidėti prie šio projekto ir išpildyti tų vaikų svajones, kurių gyvenimas nėra toks šviesus, koks turėtų būti. Daugiau ir plačiau: vaikusvajones.lt

Parašykite komentarą