Trys dienos po renginio

Praėjo trys dienos po vaikų kendo katų varžybų. Šeštadienį vaikai vėl toliau gludino kiekvieną kirtį. Tokie susikaupę praktikos metu ir tokie vaikiški persirengimo kambariuose. Na o sekmadienį kiekvienas tikriausiai buvo užsiėmęs savo reikalais.
Įdomu buvo stebėti vaikų charakterius kendo katų demonstravimo metu. Kokie jie bebūtų skirtingi įvairiomis aplinkybėmis, bet su kardu rankose jie tokie, kokius mes matome praktikos metu. Džiugu, kad tėvai pamatė juos tokius. Tikiu, kad jie pamatė ir dalį savęs – kai tokiais norėjo būti.
Šiose varžybose pelnytai nugalėjo Kristupas Kazakevičius, savo susikaupimu ir gabumais pralenkęs daugelį. Šaunuolis. Paskutiniuose kirčiuose jam padėjo Algirdas, kuris, būdamas tik aštuonerių metų, savo laikysena ir kovos dvasia buvo taip arti tikslo. Reiktų paminėti visus vaikus, kurie dalyvavo, nes kiekvienas iš jų yra asmenybė su savo principais ir požiūriu. Taip, požiūriu į viską, nes jie jau nebe vaikai….
Norime padėkoti žmonėms, kurie prisidėjo prie šio renginio:
– kapitonui Mariui Zapaliui, Kauno karininkų ramovės viršininkui už galimybę organizuoti vaikų čempionatą istorinėje Kauno vietoje,
– Gintarui, ramovės meno vadovui už pagalbą organizuojant renginį,
– visam ramovės persolanui, kuris prisidėjo prie renginio.
Taip pat dėkojame:
– Vaidui Rimkui, „Galvosukio pasaulio“ vadovui- už įsteigtus žaidimus mūsų nugalėtojams,
– Inesai Daujotienei, kelionių agentūros „Aš keliauju“ vadovei,- už įsimintinas dovanėles,
– Giedriui Blockiui- už „Musės pusės“ įsteigtus prizus,
– Mindaugui Armonavičiui ir Algimantui Stankevičiui iš „Fotopro“- už dovanas, taip pat už
įsimintinas fotografijas renginio metu.
– Linai Dudaitei ir Neilui Montvilui už pagalbą dizaino ir maketavimo darbuose.
Esame dėkingi Gijai Amkolandzei, Vilniaus kendo centro vadovui, kuris atsiliepė į mūsų kvietimą ir atvyko ne tik kaip garbės svečias, bet ir kaip komisijos narys; mūsų Daivai- už tikslius vertinimo balus, taip pat Evaldui Kauliniui- už renginio pravedimą, Kęstučiui Čepui- už pagalbą prieš ir po renginio. Ir visiems, kurie buvo už ir prieš šį renginį. Nuotraukas galite rasti čia. Ričardas Žilaitis

2 atsakymai į “Trys dienos po renginio”

  1. Dekoju Ricardai uz pakvietima ir pasitikejima objektyviai vertinti jaunus kendokas.
    Iki pasimatymo si sestadieni per Kovu Diena.
    Linkejimai is Vilniaus Kendo Centro.
    Su pagarba,
    Gija.

Parašykite komentarą