Tik geri žmonės yra stiprūs žmonės

Ruduo, dienos trumpėja, vakarai ilgėja. Rūpestis aplinka darosi vis reikalingesnis. Spalio 12 dieną, pirmadienį, vaikų studija atveria duris mūsų mažiesiems draugams ir jų tėveliams.
Tie, kurie iš mūsų jau išleido savo atžalas į mokyklą, žino, kiek rūpesčio ir laiko reikalauja mažųjų priežiūra ne tik mokykloje, bet ir po pamokų: ar jis saugiai grįžo namo, ar atsirakino duris, ar pavalgė, ar niekam neatvėrė durų… Ši studija Jums ir Jūsų vaikui, kad jis būtų saugus, o Jūs ramus, ir be didesnės įtampos vakare grįžtumėte visi į namus.
Mūsų patirtis vasaros stovyklose, kasdieninėse treniruotėse vertinga ne tik vaikams, bet ir mums. Mes mokomės vieni iš kitų taip pažindami ir save, ir aplinką. Todėl šios idėjos esmė ne tik, kad vaikai mokėtų groti, piešti ar šokti, bet kad jie pažintų gyvenimą kiek įmanoma plačiau, būtų žingeidūs ir atviri viskam, kas vyksta kiekvieną naują dieną aplink mus visus.
Jūsų vaikų dienos studijos: pietūs, pamokų ruoša, treniruotės, baseinas, savarankiškumo, elgesio ir bendravimo įgūdžių lavinimas, piešimas, popieriaus lankstymas, ekskursijos po miestą, muziejų lankymas ir dar daug kas savaite vis naujų ir įdomių užsiėmimų.
Formuojamos grupės nuo pirmadienio iki penktadienio dienos imtinai:
Rytinės nuo 8.00 iki 13.00 val. ir popietinės nuo13.00 iki 18 00 val.
Kainos: viena valanda – 7 lt.*, rytinė grupė, viena diena – 30 lt., vakarinė grupė, viena diena – 30 lt., visa diena – 50 lt., penkių dienų savaitė – 140 lt., keturios savaitės – 500 lt. * neįskaičiuota: pietūs, baseinas, treniruotės į vienos valandos kaina.
Daugiau ir plačiau el. paštu: kendo@kendo.lt arba internete: Vaikų dienos lavinimo studija

Parašykite komentarą