Tarptautinėje parodoje pristatysime kendo

Netrukus į LITEXPO rūmus rinksis kelionių bei aktyvaus laisvalaikio mylėtojai. Vasario 1-3 dienomis čia vyks tarptautinė kelionių, laisvalaikio ir sporto paroda „Adventur“. Parodos lankytojams sporto ir sveikatingumo pasaulį padės atrasti viešosios įstaigos „Sveikas miestas“ komanda. Žadama, kad daugiau negu 50 renginių sudomins net išrankiausius parodos lankytojus.
„Mūsų komandos tikslas – sukurti interaktyvią šventę parodos dalyviams. Norime, kad kiekvienas surastų dominančią sporto šaką ar laisvalaikio praleidimo būdą. Stengsimės įtikti visiems: ir mėgstantiems Rytų kovos menus, gatvės gimnastiką, tenisą, ir stalo futbolą. Žinoma, viską kviesime išbandyti praktiškai, tad būkite sportiški ir pasiruošę netikėtumams“, – planais dalinosi „Sveikas miestas“ direktorius Mantas Paulauskas.
Paroda papildys mūsų pristatomų renginių kraitį. Vasario 2 d. (šeštadienį) 11.40 val. pristatysime kendo 4 salės scenoje.
Kviečiame kiekvieną, kuriam įdomus šis kovos menas, ateiti ir pamatyti jį iš arčiau. Po pasirodymo, su kiekvienu iš dalyvių turėsite galimybės pasikalbėti Jums rūpimais klausimais.
Šie metai, kendo pažinimo metai.