Sudalyvaukite arbatos ceremonijoje

Kviečiame ateiti Jus ir pajusti laiką su puodeliu arbatos rankose. Įsiklausyti į vandens čiurlenimą, pagauti bambukinės šluotelės judesį, patirti žalios arbatos spalvą, aromatą ir skonį.
Bet pats įdomiausias potyris vėliau. Su skoniu išlieka ir mintys, kurias suradote tuo metu…
Sudalyvaukite Japoniškos arbatos ceremonijoje. Ateikite kartu su artimu žmogumi, padovanokite kvietimą stebėti laiko tėkmę. Balandžio 15 d. nuo 19 val. ir balandžio 25 d. 17 val. Kauno miesto centre, Putvinskio gatvėje 42, Jūsų lauks Raimonda. Besiruošiant ceremonijai būtina perskaitykite šią informaciją, galėsite leisti laiką jau turimų žinių aplinkoje.
…Grįžtant prie pojūčių. Kaip minėta, arbatos ceremonija duoda peno arba padeda išvalyti žmogaus penkis pojūčius. Žiūrėjimas į kaligrafijos ritinėlį suteikia peno regėjimui. Uodžiant smilkalų kvapą, išsivalo uoslė. Klausantis vandens kunkuliavimo arbatinuke, čiurlenimo pilstant, – klausa, liečiant ceremonijos metu naudojamus indus, – lytėjimo organai. O arbatos skonis išvalo gomurį. Visa tai kartu sudėjus, skaidri tampa mintis. Todėl žmogus kuriam ruošiama arbata, turėtų tiesiog žiūrėti ir klausyti, skanauti ir mėgautis. Beje, ceremonijos dalyvis taip pat turi mokytis, kaip paimti puodelį, pasukti, kaip padėkoti meistrui. Svečiams leidžiama tyliai pasikalbėti, tačiau dvi temos draudžiamos: tai – ligos ir pinigai.
Apie savo ketinimus dalyvauti praneškite iš anksto el. pašto adresu: raimonda@kendo.lt

Parašykite komentarą