Sensei Kubo

Sensei Kubo
Po paskutinio susitikimo su Sensei, atrodo vėl kaip po pirmojo susitikimo prieš septynerius metus. Reikalavimas tvarkai, etiketui išliko tie patys. Padėtas daiktas ne vietoje, ateik! Paliktas popierius, vėl tylus ir aiškus – ateik! Kendo praktikoje kartelė iškelta dar aukščiau, dėtalė, bet suburi vienas šimtas pirmam kartui, po kurio seka antrasis šimtas jau be poilsio ir vėl iš naujo.
Vakariniai pasisėdėjimai tie patys, visi, kaip viena šeima virtuvėje kalbame iki pat vėlumos, temos: kendo, draugai, žmonės kurie ateina į praktikas, būsimi įvykiai, egzaminai ir vėl kendo, beje kaip laikosi Raimonda, Robertas, Daiva? Visus prisimena vardais, palinksi galva ir pasineria į prisiminimus. Ateina laikas, kada visi pakyla nuo stalo, sutvarko savo vietas, surenka šiukšles, atsisveikina ir eina kas į paskutinį metro traukinį, kas į savo automobilį, kas sėdasi ant savo dviračio. Aušta sekanti diena.
Sensei paskutinius metus daug keliauja, aplankytas San Franciskas, Sensei draugas pakvietė atvykti į jubiliejinį keiko, Kinija, Singapūras, Tailandas, Vietnamas, Rusija. Planai 2020 metais surengti didelį kruizą aplankant naujas šalis ir pristatant kendo, pristatant Kyumeikan vardą.
Na o iki to laiko kasdieninė praktika Kyumeikan dodžo. Atrodo viskas tas pats, bet kiekvieną kartą atrandame vis kažką naujo, bet savyje.