Sąsajos

Žinomas faktas, kad dauguma skęsta mokančių plaukti nei nemokančių (pastariesiems užtenka proto nelįsti į gylį). Žmonės kurie žino pirmuosius plaukimo mostus ir bando pasirodyti prieš kitus pildo skendusių statistiką. Geri palyginimai: jei žmogus turi rankose peilį, tai dar nereiškią, kad jis moka juo naudotis, kaip ir žmogus turintis rankose gitarą dar negali vadinti save muzikantu. Panašios sąsajos ir kovos menuose. Porą metų žmogus daužo letenas, maišą. Verda kraujas situacijose, kada anksčiau šio žmogaus pasąmonė saugojo jį nuo bet kokio konflikto, dabar jis Briusas Ly, jis gali nugalėti visus. Teisingai, nugalėti šiais laikais priešininką, reikia turėti nemažai patirties, jis gali išsitraukti, peilį, pistoletą, lazdą, adatą, virbalą, elektrošoką ir dar daug ką kitą.
Nenoras lįsti į metodines – mokomąsias kovas pas normalų žmogų yra dėl nulinės motyvacijos. Mušeikos – tai tie, kurie per savo amžių per stipriai gavo ir per mažai sudavė kitiems.
Andrėjus Kočerginas „Aš esu vyras ir esu pasiruošęs kovoti už tai, kuo tikiu, per daug man sunkiai atėjo šie įsitikinimai, kad galėtume nekovoti, tada kada reikia kovoti!“. Sektinos mintys šio žmogaus iš Rusijos.

Parašykite komentarą