Praėjus susitikimui su vienuoliu

Čia tiktų posakis geriau pamatyti savo akimis ir išgirsti savo ausimis. Tada neliks abejonių pokalbio metu ir visada turėsite galimybę po susitikimo paklausti vieną asmeninį klausimą į kurį bus duotas atsakymas. Šie sakiniai labiau tiktų žinutės gale. Jie skirta tiems kurie nori greičiau sužinoti, kaip viskas praėjo.
Salė sutalpino šiek tiek daugiau žmonių nei planavome, laikas praėjo taip greiti kaip ir prasidėjo. Klausimai su plačiais atsakymais iš kurių kiekvienas galėjo rasti atsakymą į būsimą klausimą kuris sukosi pas kiekvieną galvoje. Ačiu, kad susirinkote ir viso geriausio! Taip galima trumpai apibudinti dviejų valandų trukusį vakaro susitikimą.
Jei dar pasigilintume giliau, atsakykime pirmiau į klausimą sau: kas aš esu? ką aš matau? su kuo gyvenu? Visi atsakymai yra dar prieš mums ateinant į šį pasaulį…Ieškokime jų savarankiškai be knygų, bet su mokytojo pagalba.
Reikia pasidžiaugti, kad atsiranda lietuvių, kurie vyksta į svečias šalis, semiasi patirties ir gryžta į Lietuvą, kad galėtų pasidalinti žiniomis. Kęstutis laukiamas mokyklose, įkalinimo įstaigose, organizuoja pristatymus, stato spektaklius ir svarbiausiai – kalbasi su žmonėmis jiems suprantama kalba. Kaip Kęstutis sako, kad mes lietuviai turime kažko daugiau (žodžiais neaprašysi emocijos) nei kiti ir tai reikia labai vertinti, kaip vertinti pastangas vaikus padaryti gerais žmonėmis.

Parašykite komentarą