Praėjus dienai

Diena po fizinio pasirengimo testo kiekvienam vaikui kitokia. Mums taip pat. Tai ką mes pamatėm ir patyrėm kartu su jais, padės išlaikyti mūsų pradėto darbo ritmą.
Jei mes išskirtume geriausią rezultatą, padarytų atsilenkimų ar prisitraukimų, būtų neteisinga vaiko atžvilgiu. Čia kiekvienas stengėsi ir darė tai kiek galėjo padaryti ir tai yra svarbiausia. Negali būti šablonų, kad jo metų turi daryti tiek ir to… Geriau yra teigti, kad jis dabar gali padaryti tai ir tiek. Jei mes galvosime ir lavinsimės viena kryptimi, mūsų mokyklos auklėtiniai taps dar stipresniais.
Mes tęsiame Kyumeikan Kendo mokyklos įkūrėjo Sensei Kahei Kubo pradėta darbą Japonijoje. Kyumeikan įkūrimas siejosi su sunkiu laikmečiu šalyje, kada reikėjo sustiprinti japono dvasią. Neatsitiktinai pasirinktas Kendo. Šis kovos menas turi gilią senosios Japonijos istoriją, tautos papročius ir principus. Vienas iš svarbiausiųjų mokyklos tikslų tapo: padėti silpniasniam patapti stipriu. Sensei Kubo pasodinto medžio sėklas mes pernešėme į mūsų krašto dirvą ir jau dabar mūsų medžiai darosi vis stipresni ir stipresni.

diena

Parašykite komentarą