Po vaikų katų (mamos mintys)

Manau, penktadienio vakaras daugumai tėvelių tapo tikra švente. Ir visai nesvarbu, kad tų svečių iš įvairių institucijų ar organizacijų nesimatė (ko ir nereikėjo labai tikėtis penktadienio vakarą), atėjo tie, kam buvo įdomu.
O mes turėjome progą pamatyti savo vaikus kitokius- kokie jie? Vienokie gali būti mokykloje, kitokie namuose, ir čia- darydami tai, kas jiems svarbu ir patinka, išsilaisvinę nuo pareigų, bet pakankamai atsakingi už tai, ką daro, susikaupę ir įsiklausę, tiesūs ir stiprūs, palaikomi neabejotino trenerių autoriteto ir meilės. Galėjome pamatyti vaikus tokius, kokie jie yra iš tikrųjų- drąsūs ar nelabai, pilni ryžto ar tiesiog labai stengiasi, stiprūs dvasia ar fiziškai- ir priimdami juos su visais privalumais ir trūkumais džiaugtis, džiaugtis, džiaugtis jais.
Tokie renginiai vaikams yra gera mokykla, kur jie gali įsiklausyti į save ir įvertinti, kur iš tikrųjų jie šiuo metu yra ir kiek gali, kartu ir pamatyti siekiamybę.
Atsiprašau, bet akmenėlis į tėvelių daržą: belaukdama varžybų pradžios girdėjau ne vieną sakant, kad nežino, kas čia bus- tai ir vėl priminimas mums, kiek randame laiko savo vaikams ir kiek svarbu mums tai, kuo jie gyvena.
Begalinė padėka ir pagarba treneriams – tik įsivaizduoti galima, kiek organizacinių pastangų ir nuoširdaus rūpesčio įdėta ruošiant tokį renginį, kuriame nebuvo pamirštų ir neįvertintų. Iš visos širdies nuoširdus atsiprašymas dėl to, kad pamiršome pasveikinti juos – tokius svarbius mūsų vaikų ir kartu mūsų gyvenime. Mato mama, Valerija Lietuvnikienė.

2 atsakymai į “Po vaikų katų (mamos mintys)”

  1. Aciu uz grazius zodzius. As buvau komisijoje ir stebedama vaikus netikejau, kad jie pasirodys visi taip puikiai. Ju akyse matesi susikaupimas, galbut baime kazko neatlikti, bet vistiek turiu pasakyti, kad visi vaikai buvo SAUNUOLIAI ir sita zodi drasiai galiu pasakyti visiem tevam! Kendo kata yra tikrai sudetingas dalykas, reikia jas perprasti, suprasti ka darai, ir kai bandai isivaizduoti 6-meti daranti kata (ar net 5-ias), kur jo laikysena yra tokia, kad gali pavydeti (tas taikytinas visiem vaikam), tai galvoji, kad jie yra visi verti pagyrimo. Ir kaip ten bebutu – Teveliai- Jus tikrai pamatysite savo vaikus kendo kovose, o tai jus privers isspausti asara ir dar labiau geretis savais vaikais ir dziaugtis kad jie tokie yra!

  2. Bandžiau pati daryti katas, nes norėjau padėti sūnui geriau jas įsiminti ir pasitreniruoti, bet sunkiai man sekėsi, tikriausiai per mažai susikaupiau, buvau tik dėkinga vaikui už kantrybę mane mokant (ko iš jo nesitikėjau), todėl tikrai galiu patvirtinti, kad tai nėra taip paprasta kaip gali pasirodyti.

Parašykite komentarą