Pirmenybių rezultatai

Vaikai šiuo metu miega. Reikalingas poilsis. Šiandien kiekvienas iš jų atidavė didelį dalį savęs, savo minčiai ir siekiui tapti stipresniu. Kiek kiekvienas turėjo kovų, dar nespėjome suskaičiuoti, bet jos ėjo viena paskui kitą. Sporto salėje buvo susirinkę jaunieji kovotojai į Sankt Peterburgo vaikų ir jaunimo atviras kendo pirmenybes. Turime kuo pasidžiaugti, Egidijui įteiktas prizas už parodytą kovinę dvasią, Kristupas vežasi į Lietuvą III vietos diplomą ir medalį. Reikia pagirti ir Simoną, kuris atlaikė visas kovas ir pratęsimus, stengėsi iš visų jėgų, pritrūko tik vienos pergalės iki laiptelio kuris vedė link apdovanojimo. Kristijonas ir Rokas kovojo taip, kaip buvo pasiruošę, nei žingsnio atgal. Dėkojame Jurgiui ir Mindaugui už palaikymą visų susitikimų metu. Taip pat organizatoriams, paprastiems bei šiltiems žmonėms Eugenijui ir Alionai, Anverui, Alisai, Aleksandrui už geranoriškumą ir priėmimą. Džiugu klausyti ir girdėti, kada mūsų krašto vardą taria su pagarba ir turi ketinimus aplankyti mus artimiausiu laiku.
Pailsėję su vaikais eisime susipažinti su miestu, kurio istoriją pradėsime pažinti žingsnis po žingsnio ir ne per vieną atvykimą. Šiandien laukia pakeliami tiltai:)
Vaikai, Mindaugo Armonavičiaus fotografija

4 atsakymai į “Pirmenybių rezultatai”

  1. Dziaugiames puikiais vaiku rezultatais ir dekojam treneriui ir uz jo entuziazma bei teviska globa ugdant musu vaiku vyriska kovinguma, pleciant ju geografini ir kulturini akirati bei puoselejant kitas zmogiskasias dorybes – pagarba ir meile artimui, nuosirduma, draugiskuma. Tikimes, kad sios kovos dar labiau uzdegs vaiku susidomejima kendo ir sutelks i tvirta komanda. Linkime saugios keliones namo!

  2. Didelis ačiū treneriui už galimybę būti narsiu kovotoju…

Parašykite komentarą