Penktadienio keiko

"Trijėga KenYuKai" kendo klubasNorėčiau padėkoti mūsų bičiuliui Gerardui Rūkui, Lietuvos Kendo Asociacijos prezidentui už laiką skirtą mums ir taip pat už galimybę penktadienį turėti kendo praktiką su tiek daug gerų ir tvirtų Vilniaus „Trijėga KenYuKai“ kendo klubo žmonių, kuriuos suburti į vieną vietą nemažai pastangų įdėjo šio klubo vadovas Darius Sutkus. Įsimintini mažiausiojo kendokos, vienuolikos metų berniuko nedrąsūs, bet tikslūs kote – men kirčiai skirti išskirtinai Kristinai, po kurių berniukas lyg niekur nieko vėl stojo į tvirtą kamaje. Neliko nepatirtas ir ramus Martyno men, Kastyčio išlaikytas kote, nuo Mykolo prisiminimuose likęs greitis su šalia einančiu tik jam būdingu men, „brazilo“ seme, Plepio trupuoju men ir vienos merginos, kurios kijai nepamiršiu iki sekančio susitikimo… Buvo ir kirčių, kurie persmelkti mūsų aplikos poveikio, kurie neleistinai buvo įnešti į salę kur vyko kendo praktika, bet gal tik dėl to, kad ją išsklaidytume ir taptume taip lengvai nepažeidžiami sekančiuose susitikimuose.
Aš esu didžiai dėkingas kiekvienam už suteiktą galimybę pažinti Jus per kendo keiko. Taip pat dėkojų visiems klubo nariams už vietą prie Jūsų vakarinio stalo. Ričardas Žilaitis.

3 atsakymai į “Penktadienio keiko”

  1. žodžiai nelygūs žodžiam, bet zhiu man sekasi būti tinkamoj vietoj ir tinkamu laiku kad išgirsti ar perskaityti tuos kurie sudaro žmogiško gyvenimo sakinius. smarkiai dėkingas visiems besidalinantiems.

  2. Tuo paciu noreciau padekoti Kyumeikan’o kolektyva uz silta priemima ir galimybe dalyvauti ketvirtadienio treniruoteje. trumpai galiu pasakyti, maciau tvirta baze ir metodiska uzsiemima. kurio ribotas laikas buvo puikiai isnaudotas ir reikalaujantis daug koncentracijos bei istvermes. ypac mane nudziugino gerai suplanuota Roberto uzsiemomo pabaiga, kur man buvo suteikta galimybe isbandyti keiko su visais sarvuotais klubo nariais ir pabreztinai su Egidijum, kurio tiesus kirciai leido ir man atrodyti graziai:) Aciu Aldevinui uz malonu pokalbi ir rupesti. Raimonda-Jus tampate nacionaliniu turtu. Arbata buvo puiki , ypac pateikimas. Ir zinoma ,aciu, Ricardui uz ta, uz ana,uz kita ir dar uz tai kas bus ateityje.:)
    Gerardas Rukas
    LKA

  3. Dekoju Gerardai, kad atradote laiko pavieseti Kaune ir aciu uz gerus zodzius.

Parašykite komentarą