Origami dirbtuvės

origamiMūsų bičiuliai Giedrius ir Vaidas origami meistrai, dalyvauja jau trečią kartą Lietuvoje rengiamame alternatyvus moterų festivalyje „Ladyfest Vilnius“, kurio tikslas – kritiškai pažvelgti į vyraujančią lyčių sistemą ir propaguoti lyčių pagrindu diskriminuojamų grupių įgalinimo idėjas, ypač tarp jaunimo.
 Šiemet tapęs programos Vilnius-Europos kultūros sostinė 2009 dalimi festivalis suteikia dar daugiau galimybių realizuoti savo sumanymus ir idėjas. Iš keleto skirtingų dalių sudarytas renginys naujas istorijas kurs įvairiomis raiškos priemonėmis – muzikos, vizualiųjų menų, diskusijų, kūrybinių dirbtuvių ir žaidimų forma.

 Festivalio metu taip pat vyks Lietuvoje vis labiau populiarėjantis japoniškas popieriaus lankstymo menas – origami. Dirbtuvėse galima bus išbandyti ir paprastus lankstinius ir sudėtingesnius, reikalaujančius kantrybės ir pirštų miklumo. Origami dirbtuvėse dalyviai susipažins su origami istorija, išmoks lankstinių meno. 
Dirbtuvėlės vyks gegužės 13 d. 17:30 val. trukmė 1,5-2 val. Tilto g. 29-19 Všį Naujos kartos moterų iniciatyvos patalpose. 
Renginyje laukiami visi, registracija į dirbtuvėles el.paštu info@nkmi.lt
 Daugiau informacijos apie renginį www.ladyfest.lt

Parašykite komentarą