Nacionalinės kendo varžybos

Spalio 25 dieną, šeštadienį įvyko pirmosios Nacionalinės kendo varžybos, kurias organizavo Lietuvos kendo asociacija (LKA). Norime pasidžiaugti Mykolo Maciulevičiaus laimėta II vieta, jauno ir veržlaus žmogaus, kuris paliko geras mintis po Europos Helsinkio čempionato, susitikimo Kaune ir šiandien Vilniuje. Taip pat ir Kastytį Belazarą tvirtą ir ryžtingą su pirmąja vieta. Sveikiname visus, kurie dalyvavo ir prisidėjo prie šio renginio vystydami kendo idėją.

4 atsakymai į “Nacionalinės kendo varžybos”

 1. Norėčiau pataisyti. Lietuvos nacionalinės kendo varžybos vyko spalio 25 dieną (šeštadienį), o 26 dieną turėjome puikią geros valios kendo treniruotę su mūsų svečiais.

 2. dekojame Martynai uz korekcijas, informacija sutikslinome.

 3. Saunios varzybos ir ideja pradeti rengti Lietuvos kendo cempionatus. Tik niekaip nesupratau kodel nedalyvavo Kauno ir kito Vilniaus klubo atstovai?

 4. Visiems, kas užsiima arba skelbasi užsiimantys kendo LKA oficialiai pranešė apie renginį iš anksto ir asmeniškai. Visi galėjo dalyvauti kaip klubų atstovai ar individualūs kendokos. Savo ruožtu, kiekvieno asmeninis reikalas dalyvauti ar ne. Dalyvavo šie klubai:

  – „Aikishuren dojo“, Kaunas;
  – „Sakura“, Vilnius;
  – VU studentų klubas;
  – „Trijėga kenYuKai“, Vilnius

  Teisėjavo:

  – J. Humm VII dan
  – S.Miyamura V dan
  – R. Tada V dan
  -Y. Miyamura III dan

  Renginį rėmė Lietuvos Kariuomenės Lauko pajėgos, Japonų restoranas „Osaka“, UAB „Vintana“.

Parašykite komentarą