ISM Magistrai ir kendo

ISM Magistrų klubas buvo įkurtas 2002 m. pirmosios magistrų laidos iniciatyva. Šiuo metu klubas vienija daugiau nei 100 visų laidų absolventų. Klubo nariai dalinasi patirtimi ir žiniomis, kartu leidžia laisvalaikį, susiranda naujų verslo kontaktų, bendradarbiauja su ISM. Klube vyrauja tolerancija ir pasitikėjimas, draugystė ir optimizmas, betarpiškumas ir supratimas. Narius vienija aukšta verslo kultūra, sąžiningumas ir profesionalumas.

ISM Magistrų klubas kendo praktikoje

Magistrų klubas rengia susitikimus su įvairių sričių ekspertais, žymiais ir įdomiais verslo ir visuomenės atstovais, organizuoja seminarus aktualiais vadybos klausimais, aktyviai dalyvauja ISM bendruomenės gyvenime. Jau tradicinėmis tapo klubo organizuojamos kasmetinės vadybos konferencijos, praktikų akademijos renginiai, vasaros šventės klubo nariams, kalėdiniai renginiai.

Magistrų klubo kendo praktika Vilniuje

Klubas propaguoja nuolatinio tobulėjimo ir mokymosi visą gyvenimą principą, skatina palaikyti ryšį su akademine ir verslo bendruomene, prisideda prie verslo kultūros ugdymo, narių vadybinės kompetencijos kėlimo. Daugiau ir plačiau: ISM Magistrų klubo interneto tinklalapio vietoje.

Magistrų klubo kendo praktika I grupė

ISM Magistrų klubo nariai šiandien išbandė kendo, sado ir sužinojo nemažai apie save. Sveikinime visus nugalėjusius pačius save.

Parašykite komentarą