7 atsakymai į “Labai praktiškos tsubos”

  1. Kuom plastikines blogos nejaugi luzta, tokios tsubos ir praktiskai brangokios.

  2. Na paveikslėlyje tai čia ne tsubos, bet tsuba-dome…. T.y. tie dalykeliai, kurie užtvirtina tsubas 😉 Ar aš klystu? 🙂

  3. Plastikinė tsuba įtrūksta, net neskyla. Plastikinės kaip pridedamos prie komplekto, tai atrodo kaip ir turėtų būti, bet kaip išbandai odines, norisi išbandyti įvairesnius priedus prie jau nusistovėjusių.
    Dėl paveikslėlio – vieni jas naudoja kaip tsuba’s, kiti kaip tsubadome, kiti susideda net po dvi. Taip, kad Gabriele nesuklydai.

  4. Be to manau, kad plastikines slysta ir daznai jas tenka pasitvarkyti treniruotes metu…

  5. Daivai: tam, kad neslystų plastikinės tsubos ir reikalingi tsuba-dome (laikikliai). Šiuo atžvilgiu pastarieji, kurie parodyti paveikslėlyje, daug tvirčiau laiko tsubą nei įprastas geltonas guminis „žiedas“ bei tinka įvairiems šinajų rankenų dydžiams.
    Tačiau tai, kad tsuba dome naudojamas vietoj tsubos girdžiu pirmą kartą. Visų pirma tai nesaugu, nes šios tsuba dome yra mažesnio diametro nei įprasta tsuba ir todėl neapsaugo rankos (o tai juk ir yra pagrindinė jos paskirtis) bei jos yra plonesnės ir lankstesnės. Taip, yra odinių tsubų, kurios atrodo taip ar panašiai kaip ši: http://www.e-bogu.com/Top_Quality_CHAGAWA_Tsuba_p/hir-ken-shi-chagawatsuba-.htm , bet, kaip minėjo Art, jos ir gerokai brangesnės. Šiuo atveju tai čia yra tsuba-dome http://www.e-bogu.com/Fudo_Tsuba_Dome_p/hir-ken-shi-fudo-.htm ir nereiktų žmonių klaidinti.

  6. Taip Martynai, esate teisus, dėl šinai apaugos laikiklių. Jų yra visokių ir tokių kurie šiame paveikslėlyje ir standartinių geltonos ir baltos gumos, kiekvienam savas skonis.
    Tikrai vertiname paties patirtį ne tik interneto paeiškose ir sutinkame, kad nuorodose yra apsaugos ir apsaugų laikikliai. Bet kartais vaizdas matytas akimis būna kitas nei paveiksliuose.
    Nuoširdžiai dėkojame už pastebėjimus Gabrielei ir Martynui.

  7. Tokių Tsuba Dome dar neteko matyti. Tikriausiai tai visai naujas produktas(?), nes bent jau japonų budo kataloguose dar neteko to matyti.

    Šiaip labiau akcentuojamas pačios tsubos „grožis“, kokybė (jei taip galima išsireikšti), o laikikliui paliekama jo pagalbinė, taip sakant, ‘nematoma’ funkcija.

    Bet tokios Tsuba Dome visai gražios ir įdomios.

Parašykite komentarą