Kviečiame išbandyti Kendo praktiką

Kiekvienas gyvenime mes turime kažkokią priedermę, vaidmenį visuomenėje. Vieni iš mūsų energingi ir daug ko siekiantys, kiti kartais tik pasyvūs stebėtojai. Deja, dėl įvairių priežasčių ne visi esame pajėgūs augti ir tobulėti taip kaip norime, dažnai šis procesas stabdomas įvairių išorinių ar vidinių jėgų. Tuomet daugelis pradedame tiesiog plaukti visa ko pasroviui. Būdami pavargę nepasinaudojame atsirandančiomis galimybėmis, nes jų net nepastebime ir dėl to, net neapsvarstome. Tikrai yra žmonių, kurie nuo pirmos dienos jaučia, dėl ko jie yra, ką jie gali ir turi nuveikti… Tačiau dauguma esame ieškotojai. Neretai nejučia pradedame laukti kada ateis tas laikas, kai staiga vieni reikšmingi įvykiai seks kitus, o šie dar kitus ir taip palaipsniui kažkas prasidės keistis tiek mintyse, tiek ir vyksme. Visų šių pokyčių grandies pradžia jums, o gal jūsų vaikui gali tapti KENDO.
KENDO nėra kažkas, kas išsyk sutvarkys viską, tačiau praktikuojant KENDO ateis suvokimas. Ki-ken-tai-ichi (気剣体) (ki – energija (siela), ken – kardas (minčių tąsa, vidaus ir išorės susiliejimas), tai – kūnas (fizinis elementas, pavaldus mintims), ichi – viena (viename). Japonų kalba ši frazė apibūdina būseną, kai visi svarbiausi kirčio elementai tampa vienu ir pasireiškia kaip tobulas kirtis. Kasdienėje veikloje šis principas taip pat atrodo teisingas, kai visus atskirus elementus išmokstame apjungti į vieną visumą. Kūnui reikia ne tik energijos, bet ir motyvacijos, kam ši energija reikalinga. Tam, kad protas tinkamai valdytų kūną, reikia pakankamai energijos ir tinkamos sąsajos tarp visų trijų elementų – kūno, sielos, proto. Žmogus nėra paprastas darinys, todėl nereikėtų pasikliauti vien tik kitų pateikiamais faktais apie tai, kas jums ar jūsų vaikui geriausiai, siūlome į šį klausimą atsakyti patiems.
Kyumeikan KENDO mokyklos vardu kviečiame pasinaudoti siūloma galimybe ir išbandyti KENDO praktiką kaip savęs pažinimo ir formavimo įrankį, padėsiantį tinkamai augti – tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Visi norintys, nors ir abejojantys, laukiami Kyumeikan mokykloje pirmąjį kiekvieno mėnesio pirmadienį Kaune Raudondvario pl. 113a, bei kiekvieną pirmąjį mėnesio antradienį Vilniuje Erfurto g. 13. Pirmai treniruotei galima užsiregistruoti www.kendo.lt, el. paštu kendo@kendo.lt, ar tel. +37067881405.
Kendo praktika Vilniuje, Algimanto Stankevičiaus fotografija

Vienas atsakymas į “Kviečiame išbandyti Kendo praktiką”

  1. labai gera fotografija. daug jausmo, ikvepimo. vienu zodiu – mokytojas ir jo mokinys

Parašykite komentarą