Kovų diena be nugalėtų

Gyvename mes laikais, kuomet viena yra galvojama kita daroma, o trečia visai kitaip aiškinama. Dažnas žmogus nebejaučia beesantis vertybė. Ne todėl, kad yra pranašesnis kažkuo prieš kažką, bet dėl to, kad gali sąmoningai dalyvauti bendroje veikloje su kitu žmogumi. Šiandien buvo nepakartojama praktika šitos vertybės. Mačiau žmones, mačiau žmonių veidus, mačiau jų rankas ir auras. Ir visa tai turėjo paskirtį. Kiekviena mintis, kiekvienas žvilgsnis turėjo savo paskirtį, turėjo tikslą. Kiekvienas kirtis kiekvienas žingsnis sudarė visumą, bendros idėjos, žmogiškumo apraiškos. Dėkui visiem dalyvavusiem šiandienos bendroje Kendo praktikoje, suteikusiem galimybę atsirasti bendrumui tarp tokių skirtingų žmonių. Beje, ruoškitės jau kitai Kendo kovų dienai – balandžio 24 dieną. Karolis
Diena, Rolando Vaizgėlos fotografija, rvfoto.lt

Vienas atsakymas į “Kovų diena be nugalėtų”

 1. Sveiki!
  Renginys administraciniu požiūriu buvo gerai organizuotas. Programa, asmeniniu vertinimu, sudarė galimybę žmonėms iš skirtingų klubų adaptuotis vienam prie kito ir „apsičiupinėti“, kokie ten ie kiti stiliaus skirtumai pas kolegas.

  Be abejo, skirtumų yra, tačiau žodžiu „skirtumai“ vartoju ne norėdamas vertinti, o pabrėždamas įvairovę. Tuo tarpu, kiekvienas mūsų turi savo kendo, kurį daro geriau ar blogiau.

  Kiekvienas kendoka kažkam gali būti „mokytojas“, o kažkam tik „mokinys“. Tai yra natūralu, kaip ir natūralus požiūris – neužsilaikyti esamame lygyje, o tobulėti. Varžybose siekiama tobulėti laimint; jigeiko siekiama tobulėti bendradarbiaujant.
  Jei atėjęs į šį „jigeiko šeštadienį“ žmogus dirbo su tokia nuostata, reiškia, jis gaus daugiau, nei gali duoti grynai „fizinis“ kendo.

  su pagarba,
  D. Sutkus

Parašykite komentarą