Kendo praktika Neringoje

Spalio 17 dieną (šeštadienis) kendo praktikos užsiėmimai vyks Neringoje. 18 val. Nidos vidurinės mokyklos sporto salėje kendo praktikoje kviečiame dalyvauti visus norinčius. Iki 21 valandos – kendo katos, bazinė technika, vaza, keiko. Po praktikos vakarinė dalis: maistas, gėrimai, ramybės laikas. Sekmadienio ryte – bėgimas link jūros, tūkstantis suburi, maudynės pagal galimybes, gryžimas namo, pusryčiai, laisvas laikas. Pirmoje dienos pusėje pažintinė kendo praktika Nidos vaikams po kurios pietūs ir laikas pasiruošimui kelionei į namus.
Pirmoji kelionė į Neringą, kuri buvo daugiau nei prieš du metus, tada Robertas, Aldevinas, Marijus, Dalius, Algimantas, Mindaugas tris dienas skyrė laiką sau ir kendo praktikai. Geras laikas (ne tik oras, bet ir metų laikas), puiki draugija suvedė visus prie vieno kirčio net ir Parnižio kopose.
Antroji įšvyka iš karto po kelių mėnesių tik su didesniu kolektyvu paliko Juodkrantėje svarbius atsiminimus, rytinė kendo praktika prie jūros kopose, dieninė ir vakarinė praktika dabartinėje Kadetų mokykloje.
Trečiasis apsilankymas su Kubo Sensei Japonų kultūros dienų šventėje Nidoje. Apie visas keliones daugiau kalbės nuotraukos, kurias rasite kiekvieną dieną mūsų tinklaraštyje. Linkime malonaus laiko ir prisiminimų.

Parašykite komentarą