Kendo mūsų vaikams

Džiugi žinia mūsų patiems mažiausiems kendokoms. Nuo šiandien Kaune, pradedame kendo praktiką mergaitėms ir berniukams nuo 4 metukų. Jaukioje Lietuvos kūno kultūros akademijos gimnastikos salėje, kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 17.30 val. kviečiame visus vaikučius ir jų tėvėlius ateiti išbandyti ir pamatyti šį senosios Japonijos kovos meną.
Jūsų vaikas treniruotės metu išmoks atlikti užduotis nuosekliai ir neskubant, specialių pratimų dėka išmokysime jį susikaupti, sureguliuosime vaiko aktyvumą padidinsime bei stabilizuosime vaiko aktyvumą, lavinsime fizinius gebėjimus, tobulinsime vaiko lankstumą ir stovėseną, ugdysime vaiko mandagumą ir pagarbą aplinkai, mokinsime elgtis su bambukiniu kardu – šinai.
Kendo kovos menas kaip mokymo priemonė buvo įtraukta į visos Japonijos vidurinių ir aukštųjų mokyklų mokslo programą. Toks sprendimas – neatsitiktinis, savo istorija ir morale šis kovos menas sugebėjo milijonus žmonių prikelti naujam gyvenimo etapui. Kendo išsaugojo Tekančios Saulės šalies tautos dvasios vertybes sunkiu Japonijai laiku. Pirmose treniruotėse didelis dėmesys skiriamas dvasios ir valios ugdymo pratimams – fizinė jėga čia nėra pagrindinis rodiklis. Kendo reikalauja kantrybės ir ištvermės. Mes padėsime Jūsų vaikui ją atrasti.
Lietuvos Kūno kultūros akademijos adresas: Sporto gatvė 6.

Parašykite komentarą