Kauniečiai pasiruošę… kovoti!

Kauniečiai pasiruošę... kovoti
Balandžio 10 d. VDU Menų galerijoje susirinko Kauno miesto vicemeras Stanislovas Buškevičius, Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro atstovai, Lietuvos kovos menų sąjungos nariai ir kiti specialistai paskelbti kovą žmonių pasyvumui, nežinojimui ir neigiamam kovos menų įvaizdžiui.
„Džiaugiuosi, kad gimė mintis kuo daugiau vaikų, paauglių sudominti įvairiais kovos menais. Labai svarbu jaunimui išaiškinti, kad gyventi reikia sveikai: sportuoti, negerti, nerūkyti, nevartoti narkotikų. Sportuodami jaunuoliai sustiprėja ne tik fiziškai, bet ir morališkai, emociškai. Kovos menai naudingi ir kasdieniame gyvenime, nes jie lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimus“, – teigė Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius.
Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Asta Gricienė įvardijo vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo stokos problemą – pagal 2010 metų vaikų gyvensenos tyrimą tik kas antras vaikas yra pakankamai fiziškai aktyvus. Norėdami sudominti jaunimą naujomis fizinio aktyvumo formomis, Visuomenės sveikatos biuras pradėjo bendradarbiauti su Lietuvos kovos menų sąjunga ir Sveikatingumo metų proga suteikia visą balandžio mėnesį išbandyti įvairius kovos menus nemokai atvirų durų dienose.
Jaunimo reikalų koordinatorė Margarita Navickaitė taip pat džiaugėsi socialiai atsakingais sporto klubais, kurie suteikia galimybę jaunimui išbandyti kažką naujo ir atrasti naujų užimtumo galimybių
Prie šios akcijos prisijungė visi Lietuvos kovos menų sąjungai priklausantys klubai. Visi norintys išbandyti Aikido, Kendo ar Muay Thai. Daugiau ir plačiau: Kaunas.lt