Jūsų rankose – viskas!

Arba – mintys materializavosi, galima taip pavadinti. Diena praėjo, liko geri atsiminimai. Geras laikas buvo ne tik su papuošalų darymu, bet ir su kamuoliukų apipavidalinimu. Kokie gražūs kitų darbai, nors imk ir padaryk geriau:) Va čia tai ir buvo sunkiausias uždavinys.
Pasiruošti kamuoliuką ir su peiliuku padaryti grovelius tai dar nieko tokio, bet suderinti medžiagas ir vėliau jas pritvirtinti prie kamuoliuko, reikėjo nemažai kantrybės. Na o kokios pagundos kilo pakeisti ir iš naujo perdaryti kamuoliuką, tai mus lankė ne vieną kartą.
Pagaliau tėjo laikas, kada reikėjo padaryti kilpą, kuri leistų pakabinti žaisliuką norimoje vietoje. Gabija tiksliais judesiais parodė ir paaiškino kaip ir ką reikia atlikti. Gavosi labai įdomus ir savotiškai gražus rezultatas, moterys buvusios šalią, tai darė muzikos įtakoje, japoniškos fleitos garsų fone. Geras laikas jaukioje ir geros aplinkoje. Dėkojame Gabijai ir Raimondai už energiją.
Šiek tiek daugiau istorijos ir teorijos šiame vaizdo „klipe“. Na o praktiką siūlome pas mūsų bičiulius: yukari.lt . Tai nepavargote nuo made in …?
Sausio trečioje savaitėje Jūsų laukia naujas renginys su mintimi ir tradicija, kuri gimė Japonijoje.

Parašykite komentarą