Info Show

Balandžio 17-26 dienomis aštuntą kartą Kauno technologijos universiteto Informatikos fakulteto studentų atstovybė „InfoSA“ sukvies visus mėgstančius pašėlti į smagiausią ir studentiškiausią festivalį „InfoShow“. Šiemet festivalio dalyvius džiugins tiek tradiciniai, tiek nauji renginiai.
Festivalis prasidės balandžio 17 d. 22 val. buvusiame kino teatre „Romuva“, kur dvi paras vyks „Anime Nights“ – jau 4 metus vykstantis didžiausias animacijos ir japonistikos renginys. Šiais metais, (šio renginio dalį kuriuoja kendoka Karolis Kaulinis) kaip ir anksčiau, galėsite mėgautis geriausių ir naujausių animacinių (ir ne tik) filmų ir serialų peržiūromis, sudalyvauti renginio pertraukų metu vyksiančiose akcijose-atrakcijose, kurios privers netyčia užmigusius pabusti ir pajudėti, bei suteiks progą laimėti prizų. Taip pat pamatyti lietuvių sukurtus muzikinius anime klipukus (AMV), pasigrožėti išradingais Cosplay kostiumais ir pasmalsauti kokias istorijas popieriaus lape pabandė perteikti Lietuvos manga piešėjai, jiems skirtame konkurse.
Kviečiame Jus apsilankyti „Anime Nights 2009″! Tik pas mus – daugybė anime filmų, konkursų, prizų, atrakcijų, rytietiško maisto ir gausybė gerų emocijų!
Daugiau informacijos apie renginį rasite šiuo adresu: www.infoshow.info

Anime Music Videos (arba trumpiau AMV) yra muzikiniai fanų sukurti klipukai, su prie muzikos priderinta animacijos kaita iš mėgstamo serialo ar filmo. Vienas iš AMV pavyzdžių stebint žemiau:

Parašykite komentarą