Gyvenimo ritmo būgnai

Geriausio Japonijos būgnininkų kolektyvo „Yamato The Drummers Of Japan“ pasirodymas sudrebins Lietuvos sostinę. Griausmingas pasaulinę šlovę pelniusių japonų būgnininkų šou „Pramogų arenoje“ Vilniuje įvyks gruodžio 2 d. Dideliam mušamųjų instrumentų gerbėjų būriui „Yamato“ pristatys savo naujausią 2010 m. programą „Matsuri Fiesta“.
Bilietai į vienintelį geriausių Japonijos būgnininkų „Yamato“ šou Vilniuje platinami visose BILIETAI LT kasose ir internetu. Daugiau informacijos ieškokite svetainėje www.bilietai.lt .
Įspūdinguose vienuolikos jaunų atlikėjų kolektyvo pasirodymuose dominuoja ne tik mušamieji instrumentai. Grandiozinėje 2 val. trukmės „Yamato“ šou programoje į vientisą visumą susijungia virtuoziška perkusija, muzikos ir teatro menai. „Šių būgnininkų programa tokia užkrečianti, o jos poveikis toks galingas, kad žiūrovai jau su pirmaisiais būgnų garsais stoja iš savo vietų, ploja ir patys kuria šou“, – teigia įtakingas britų leidinys „The London Times“.
Nepakartojamo talento būgnininkų trupę „Yamato The Drummers Of Japan“ 1993 m. Naros mieste įkūrė tradicinių mušamųjų instrumentų virtuozas ir meninis kolektyvo vadovas Masa Ogawa. Nara kadaise buvo Japonijos sostinė ir daugelis istorikų teigia, kad būtent šiame mieste gimė tikroji japonų kultūra. Iš čia kilo ir būgnininkų pavadinimas – senovėje Japonija ir Naros miestas buvo vadinami vienu vardu Yamato. Iš Naros miesto, kuriame gimė visi „Yamato“ būgninkai, yra kilę ir tradiciniai taiko būgnai, dar vadinami „gyvenimo ritmo būgnais“.
Šiandien „Yamato The Drummers Of Japan“ yra garsiausias būgnininkų kolektyvas pasaulyje. Populiariausia Japonijos būgnininkų trupė kasmet surengia daugiau nei 200 pasirodymų, kuriuos puikiai vertina ne tik publika, bet ir liaupsių negailintys kritikai. „Yamato“ lengvai sužavėjo muzikos gerbėjus Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Brazilijoje, Austrijoje, Izraelyje, Kinijoje, Korėjoje, Belgijoje, Australijoje ir tėvynėje Japonijoje.
Gruodžio 2 d. „Pramogų arenoje“ Vilniuje vyksiantį vienintelį geriausių Japonijos būgnininkų „Yamato The Drummers Of Japan“ šou organizuoja didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“.
„Yamato The Drummers Of Japan“ kolektyvo pasirodymas legendinio britų muzikanto Peterio Gabrielio organizuojamame pasaulio muzikos festivalyje „WOMAD“

YAMATO, the Drummers of Japan (Japan) from WOMADelaide on Vimeo.

Parašykite komentarą