Gal ir vertingi patarimai

Kai ištinka insulto priepuolis, išlik ramus. Sek žemiau aprašytais nurodymais!! Ši informacija iš kinų profesoriaus Ha Bu Ting. Turėk savo namuose švirkštą ar adatą, kad galėtum jais pasinaudoti… Tai puikus ir neįprastas būdas pagelbėti priepuolio atveju. Skaityk toliau, nes vieną dieną tai gali kažkam padėti. Tai nuostabu…Tai puikūs patarimai. Skirk minutę perskaityti juos. Negali žinoti, gal nuo tavęs priklausys kažkieno gyvenimas.
Mano tėvas buvo paralyžiuotas, o vėliau mirė nuo insulto priepuolio. O kad aš būčiau žinojęs apie šitą pirmąją pagalbą anksčiau. Kai ištinka insultas, kapiliarai smegenyse palaipsniui pratrūksta. Kai ištinka priepuolis, išlik ramus.Nesvarbu, kur nukentėjęs žmogus yra, nejudink jo/jos… Nes jei pajudinsi – kapiliarai sprogs. Padėk atsisėsti ten, kur jis/ji yra, tam, kad jis/ji nenukristų vėl. Ir tada gali daryti kraujo nuleidimą. Būtų geriausia, jei namie turėtum medicininį švirkštą. Kitu atveju, pravers siuvimo adata arba smeigtukas. Palaikyk adatą/smeigtuką virš ugnies (dėl sterilizavimo), tada pradurk visų 10 pirštų galus:
1. Neieškok jokių akupunktūrinių taškų, tiesiog durk apie 1mm nuo nago.
2. Durk taip, kad pradėtų bėgti kraujas.
3. Jei kraujas nepasirodo, išspausk jį savo pirštais.
4. Kai visi 10 pirštų kraujuoja, palauk kelias minutes, tada nukentėjęs atgaus sąmonę.
5. Jei aukos burna yra perkreipta, trink jo/jos ausis, kol paraudonuos.
6. Tada durk į kiekvieną ausies spenelį po du kartus, kad pasirodytų po du kraujo lašus.
Po kelių minučių nukentėjusysis turėtų atgauti sąmonę. Palauk, kol jis/ji atgaus įprastą būklę, be jokių nenormalių simptomų, tada vežk į ligoninę. Priešingu atveju, jei skubotai veši jį/ją į ligoninę (nesuteikęs šios pirmosios pagalbos), nelygus, duobėtas kelias sukels kapiliarų sprogimą smegenyse.
Jeigu jis išsaugojo savo gyvenimą, net jei jis vos vaikšto, tai yra tik DIEVO malonė. Aš išmokau šį kraujo nuleidimo būdą iš kiniečių tradicinio gydytojo Ha Bu Ting, kuris gyvena San Juke. Be to, aš turėjau ir praktinį patyrimą. Taigi, galiu pasakyti, kad šis metodas 100% efektyvus.
1979 m. aš mokiau Fung Gaap Koledže Tai Chung’e. Vieną popietę, man bemokant, į klasę įbėgo uždusęs mokytojas sakydamas: „Ateik greičiau, mūsų vadovui – insultas“. Skubiai nuėjau į trečią aukštą. Kai pamačiau mūsų vadovą, Mr.Chen Fu Tien, jis buvo išbalęs, kalba nerišli, burna perkreipta – buvo visi insulto simptomai. Tuoj pat praprašiau praktikuojančio studento nueiti į vaistinę už mokyklos ir nupirkti švirkštą. Gavęs švirkštą juo dūriau į visus Mr. Chen’o pirštų galiukus. Kai visi 10 pirštų kraujavo (kiekvienas su žirnio dydžio kraujo lašu), po kelių minučių Mr. Chen’o veidas vėl buvo normalios spalvos, o į akis grįžo gyvybė, tik burna tebebuvo surakinta. Tryniau jo ausis, kol jos prisipildė kraujo. Kai tapo raudonos, pradūriau jo dešinės ausies spenelį dukart, išleisdamas du kraujo lašus. Kai ant abiejų ausų buvo po du kraujo lašus, įvyko stebuklas. Per 3-5 minutes jo lūpų forma tapo normali, o kalba aiški.
Mes leidome jam minutėlę pailsėti, išgėrėme puodelį karštos arbatos, padėjome jam nulipti laiptais ir nuvežėme į Wei Wah ligoninę. Pabuvęs ten vieną naktį, kitą dieną grįžo į mokyklą dirbti. Viskas veikė normaliai. Neliko jokių pasekmių. Kitu atveju, pakeliui į ligoninę insulto auka dažniausiai patiria neatitaisomą smegenų kapiliarų sprogimą. Ir to pasekmė būna tai, kad jie pilnai neišgyja. Taigi, insultas yra antra mirties priežastis. Tie laimingieji, kuriems pasiseks išgyventi, gali likti paralyžiuoti visą gyvenimą. O tai yra siaubingas dalykas.
Jei tik mes prisimintume šį kraujo nuleidimo metodą ir nedelsiant imtume gelbėti gyvybę, per trumpą laiką nukentėjęs žmogus būtų atgaivintas ir atsigautų šimtu procentų.

Teksto autorius:Pastorius Maiklas Hovardas. Tekstą parengė: Valerija Lietuvnikienė.

Parašykite komentarą