Egidijus Sinkevičius

Egidijus Stankevičius

Gimimo data: 2002 gruodžio 21 d.
Išsilavinimas: Kauno Milikonių vidurinė mokykla.
Egidijui šiuo metu 8 metai ir mokosi antroje klasėje. Jis, vienas geriausiai besimokančių mokinių savo klasėje. Mėgstamiausios jo pamokos tai matematika ir Anglų kalba. Mokykloje Egidijui sunkiausia, tai pasakojimų rašymas.
Egidijaus vienas iš pomėgių tai knygų skaitymas. Mylimiausia jo knyga – O. Preussler „Vaiduokliukas“. Egidijui taip pat patinka šiuolaikinė muzika ir filmai. „Vienas namuose“ yra matęs ne vieną kartą, bet jis vis tiek yra pats įdomiausias. Susitikus su draugais, dažniausiai Egidijus žaidžia futbolą, važinėja dviračiais ar žaidžia „Monopolį“.
Kyumeikan Kendo mokykloje Egidijus jau antrus metus lanko Kendo užsiėmimus. Šios mokyklos treneriai išmokė, o ir vis dar tebemoko, Egidijų pasitikėti savimi, niekada nevėluoti, laikytis duoto žodžio. Treniruočių dėka Egidijus tapo fiziškai stipresnis ir tvirtesnis. Būdamas tik aštuonerių jis jau gali pats savarankiškai atvažiuoti iki treniruočių ir joms pasiruošti. Mėgstamiausia Kendo praktikų dalis Egidijui – katos, ypač 6 kata.
Šiuo metu Egidijaus didžiausias noras išmokti plaukti, todėl artimiausiu metu, jis planuoja lankyti baseiną. Kita svajonė – puikiai važinėti riedlente.
Egidijus turi vyresnę sesę Eveliną. Ji mokosi aštuntoje klasėje, lanko „Street Dance“ šokių užsiėmimus, be to, labai gražiai piešia. Dažnai padeda Egidijui atlikti kokį dailų darbelį. Kartais brolis su sese susipyksta, ypač dėl laiko, praleidžiamo prie kompiuterio, bet Egidijus vis tiek labai myli savo sesę.

Parašykite komentarą