Egidijus kartu

Viltė, Egidijus, Simonas, Kristupas, Juliaus Baliutavičiaus fotografija

Ketvirtadienio popietę mūsų kendokos vyko į Egidijaus Dragūno naujo energetinio gėrimo vaikams „Sel Dragoon“ pristatymą, jame supažindinome renginio svečius su Kendo.
Egidijus Dragūnas žiniasklaidoje dažnai pristatomas kaip kontraversiškas asmuo, o jo kitoniškumui dažnai suteikiamas neigiamas atspalvis, dėl ko vėliau pats Egidijus tampa visuomenės apkalbų centru. Mūsų pažintis su šiuo žmogumi visai kitokia. O kitokia ji todėl, kad atvirkščiai nei kiti mes neteisiame ir nesprendžiame kas bloga o kas gera, mes priimame visus žmones, kuriems artima tai kuo gyvename mes patys. Egidijus jau seniai yra Kyumeikan mokyklos draugas, o jo mintys artimos mums ne tik kaip pavieniams asmenims, bet ir kaip žmonėms praktikuojantiems Kendo. Egidijus vienas iš nedaugelio žinomų Lietuvos žmonių, kuris aktyviai užsiima pagalba artimui. 2011 metais šis jaunas žmogus įkūrė savo vardu pavadintą paramos fondą. Šis fondas jau padėjo ne vienai Lietuvos šeimai. 120 000 litų šio fondo pinigų jau skirta Vilniaus universiteto vaikų ligoninei. Ne vieną kartą būtent Egidijaus ir jo komandos dėka buvo suteikta pagalba pavieniams sergantiems vaikams, pagalba, kurios negalėjo ar nenorėjo suteikti nei valstybė, nei kiti asmenys. Šioje vietoje reikėtų paminėti, jog SEL vokalistas prisideda prie paramos fondo ne tik suteikdamas savo vardą, bet ir atiduodamas savo uždirbtus pinigus, kuriuos galėtų naudoti asmeninėms reikmėms. Pagalba vaikams, kurią teikia šis dainininkas, tai pirmiausia pagalba mūsų visuomenei ir visai šaliai, ir tai labai artima mums kendokoms, nes būtent kendo principai sako, „mylėti savo šalį ir visuomenę“. Tai tos pačios vertybės, kurias mes visuomet stengiamės perteikti mokyklos auklėtiniams, ir tai tos pačios tiesos, kuriomis Egidijus net ir nepraktikuodamas Kendo vadovaujasi savo gyvenime. Tad mums labai džiugu stebėti kiekvieną jo žingsnį, kuris veda vis arčiau prie užsibrėžtų tikslų, kai tas tikslas pagalba vaikams.
Kai sužinojome, jog Egidijus pristatinės naują gėrimą vaikams „Sel Dragoon“, nedvejodami sutikome prisidėti kuo galėdami, nes mūsų kelionė tai pirmiausia gražių darbų palaikymas. „Sel Dragoon“, tai kompotą primenantis vitaminais praturtintas gėrimas, kuris skirtingai nei kiti parduotuvėse siūlomi gėrimai yra be dažiklių, kvapiklių ir kitų nereikalingų priedų. Trečdalis sumos nuo kiekvieno parduoto šio gėrimo buteliuko pateks į dainininko vardo labdaros fondą. Egidijus su iš šio gėrimo pardavimų gaunamais pinigais nori įkurti vaikų ligų diagnostikos centrą-atrakcionų parką. „Vaikai bijo ligoninių, be to greita ir kokybiška privati diagnostika kainuoja brangiai. Mūsų tikslas – įkurti įstaigą, kur būtų galima ne tik nebrangiai, o gal ir nemokamai, atlikti vaikų ligų diagnostiką, bet ir suteikti vaikams galimybę nebijoti ligoninių ir daktarų“, – tai paties Egidijaus žodžiai. Mes savo ruožtu džiaugiamės, jog galėjome palaikyti Egidijų šio gėrimo pristatyme ir kartu supažindinti dalyvavusius svečius su Kendo. Į šį pristatymą vyko mūsų mokyklos kendokos Viltė, Kristupas ir Simonas. Jie aklai neseka žiniasklaidos naujienų ir nesidomi SEL grupės vokalisto gyvenimu, tad tai ką jie išsakė buvo būtent jų asmeninės mintys, kurias sukėlė pažintis su pačiu dainininku.

Man Egidijaus „Dragoon“ gėrimas yra skanus. Man asmeniškai jo muzika nepatinka ir jos neklausau. Manau, kad jis dosnus ir nepasipūtęs.“ kendoka Simonas

Egidijus Dragūnas yra naujas Lietuvos muzikos šaunuolis. Be to jis rūpinasi ne tik savimi bet ir savo gerbėjais. Jis ką tik išleido energetinį visiškai natūralų ir sveiką gėrimą, o tai šiais laikais yra reta. Be to 33 procentai nuo kiekvienos pakuotės jis skiria labdarai. Manau jis geranoriškas ir teisingas.“ kendoka Kristupas

Parašykite komentarą