Džordana Butkutė ir kendo

Į penktadieninę kendo praktiką atėjo aštuoni žmonės Džordana, Inga, Sergėjus, Darius, Kristina, Raimonda, Mindaugas ir Egidijus. Įprasta treniruotė neišsiskirianti iš visų kitų. Stovėsena, bazinė technika, kijai, kirčiai, keiko. Gimtadienio proga Džordanos draugai, kartu su jubiliate išbandė kendo.
Esame nemažai girdėję jos atliekamų dainų, net girdėję visokiausio plauko apkalbų, dar daugiau skaitę įvairiausių komentarų internete. Bet šiems atvejams tiktų geras posakis: „visi mato, tai ką nori matyti“. Kendo treniruotės metu ji buvo drąsi ir imli, dirbo kartu su visais. Aišku, buvo ir nuovargio sekundžių, bet praktikos pradžioje šarvus užsidėjusi pati ir pati juos nusiėmė. Įdomu, ar rašantys komentarus arba kuriantys apkalbas norėtu atsistoti priešais ją praktikos metu ir po užsiėmimo pasakyti tai ką sukurė garsiai ir į akis? Vargu…
Kiti treniruotės dalyviai Iga, Sergėus, Darius pat žmonės. Inga imli, greitai reaguojanti į pasikeitusias užduotis ir aplinkybes, Sergėjaus dominuojanti fizinė jėga, Darius gerai supratęs užduotį atlikdavo ją nepriekaištingai.
Užsiėmimas praėjo. Iš salės į persirengimo kambarius išėjo vėl Džordana Butkutė ir Sergėjus, Inga ir Darius Budriai. Dėkojame Rolandui Vaizgėlai už padarytas fotografijas.

4 atsakymai į “Džordana Butkutė ir kendo”

  1. Sveiki Dzordzos gerbejai!

    Mes visi Dzordana palaikem ir visada palaikysim, ja dievindami pirkdami jos diskus ir myledami! As manau, kad Dzordanaimus tikrai zino gerbti! O tie kurie ja smeizia tegu jiems lezuviai nupuna! Dzordana yra musu dievaite! toliau taip Dzordza! mes tavimi didziuojames!

  2. Girdziu Dzordzos dainas nuo pat jaunystes.Noriu jas girdeti maziausiai dar dvidesimt metu.
    Prasmingos dainos.Iki asaru.SEKMES,DZORDANA!

Parašykite komentarą