Bendra kendo praktika Kaune

Tvirta, pirmoji bendra kendo praktika Kaune, kalbėjo Ričardas Žilaitis, Kyumeikan kendo dodžo vadovas. Šiandien du nariai užsidėjo pirmą kartą šarvus, jaunimas įsiliejo į suaugusiųjų gretas, sugrįžta senbuviai, stiprėja ir didėja Kyumeikan branduolys.
Džiugu dėl jaunimo, kuris yra išbandęs save tarptautiniuose turnyruose iš kurių parvežęs yra ne vieną apdovanojimą. Gera matyti, kaip suaugę duoda patarimus jaunimui, kaip lygus su lygiu, pagarba prieš ir po kovos, pasibaigus praktikai išlaikomos Kyumeikan dodžo tradicijos kurių mus mokė Sensei Kubo.
Na o jaunimo pėdom seka vaikai, kurie kiekvieną kartą džiaugiasi, kai į jų treniruotes ateina Pijus, Kristupas, Jurgis. Jie seka kiekvieną jų judesį ir stengiasi būti panašūs į juos. Tai dar vienas laiptelis į jų grupę. O jis prasideda nuo pačių mūsų mažiausiųjų kendokų.
Malonu matyti žmones, kurie kartu pradėjo kendo kelią Kaune. Vienas po kito valo dulkes nuo šarvų ir gryžta į praktiką. Paliktas gerybinis „randas“ sunkiai gyja, nustoja „skaudėti“ tik praktikos metu, kalbėjo mūsų senbuviai.
Sekanti bendra kendo praktika numatyta balandžio 28 dieną Kaune, kur susirinksime vėl visi kartu. Šis užsiėmimas atviras, į kurį kviesime atvykti ir naujus narius.
Renginys nusimato būti tarptautiniu, ketinimus dalyvauti pareiškė mūsų bičiuliai iš Latvijos, Rusijos ir Baltarusijos.
Bendra kendo praktika Kaune