Baltic Cup – trečioji diena

Trečioji diena prasidėjo be žadintuvo. Septinta valanda ryto, ramus laikas bundančiose Gdynės miesto gatvėse. Užtikrinti ir ramūs prieplaukoje stovintys laivai, jau galima sakyti praėjusio amžiaus trisdešimtųjų metų namų langai pasitinkantys pirmuosius saulės spindulius. Gražu ir tvarkinga. Spustelėkite pateksite į kelių nuotraukų galerija.
Rytas Gdynėje
Rytinė Kendo praktika prasidėjo Sporto Halėje. Sutartu laiku, numatytoje vietoje rinkosi vakar dienos turnyro dalyviai. Vieni atėjo, kiti dar miegojo, treti vėlavo.
Kelių minučių apšilimas ir Europos Kendo federacijos technikos direktoriaus prancūzo Žano Pjero Raiko švilpukas skelbė praktikos pradžią. Valanda su bazine technika neprailgo kaip ir neužteko valandos laiko laisvosioms kovoms. Reikėjo susirasti sau tinkamą partnerį kovai, stovėti eilėje laukiant dėmesio atsilaisvinus aukšto lygio meistrų ir surasti šių metų „Baltic Cup“ turnyro nugalėtoją ir išbandyti save kovoje su juo. Kaip suspėti viską per vieną valandą?
Švilpukas skelbia praktikos pabaigą. Pagarba salei, meistrams, atsisveikinimas su bičiulaiis ir laikas krautis daiktus namo. Ką davė ši kelionė kiekvienam iš mūsų ekipažo narių:
Gija: Svarbiausias veiksmas šioje išvykoje buvo, žengtas žingsnis suvienyti Kendo Lietuvoje. Džiugu buvo pamatyti Darių Sutkų, Lietuvos Kendo asociacijos valdybos narį, kuris tikimės, kad buvo pasiruošęs tolesniam bendradarbiavimui. Džiaugiuosi sutikęs senus pažystamus bičiulius iš Morago stovyklos, išpildžiau pažadus pakovoti su jais ir su tais, su kuriais bendraudavome tik internetu. Turnyro laisvose kovose visada patiko kovoti su Bosaku iš Varšuvos. Na o pačiame turnyre patiko ketvirtfinalio kova tarp to paties Bosako ir Barylskio kaip ir tarp lenko Jaštako ir vokiečio Hero.
Markas: Šioje kelionėje Įdomu buvo pamatyti žmones kurie domisi tuo kuo duomiuosi ir aš, Kendo ir japonų kultūra. Turnyro atmosfera ir nusiteikimas kovoms suteikė daug daugiau minčių ateinančioms treniruotėms. Be tokių renginių nieko nepadarysime vieni, nes kiekvienas atneša savo ir duoda kitiems savo patirties. Įsimintina kova su Lenkijos Kendo rinktinės nariu Šymicu. Gryžęs tęsiu toliau užsiėmimus su didesne ugnele pas trenerį Giją.
Petras, Markas ir Gija pertraukėleje tarp kovų
Petras: Pirmiausiai pažintis su gerais žmonėmis. Sutikome svetingus lenkus, kurie suteikė galimybes parsivežti daug namų darbų. Kovose patiko lenkų mergina Vial iš Olštino ir suomis Breneris.
Ričardas: Galimybė per Kendo pažinti žmones ir pačią šalį kurioje gyvena. Nepaslaptis, kad Lenkija mums asocijuojasi su tolima šalimi apie kurią daugelis turi šiais laikais susidariusią savą nuomonę. Taip keliai irgi prisideda prie asociacijų apie kaimynus, bet…! Kiekvieną kartą nuvykus į šią šalį ir pokalbiai su žmonėmis kurie praktikuoja Kendo, suteikia visai kitas spalvas šiam kraštui, namai gražesni, aplinka žalesnė, keliais taisosi, kaimuose žmonės tokie patys kaip pas mus. Na o šis turnyras, tai savęs patikrinimas, kurioje vietoje esi. Kaip gebi susitvarkyti su savo ego. Visos kovos geros, nei vienos negalima išskirti. Kiekvienas lietuvis kuris dalyvavo šiame turnyre parodė tai ką galėjo parodyti šiai dienai. Nėra svarbu, kurią vietą turnyrinėje lentelėje jis užėmė ir prieš ką laimėjo ar pralaimėjo. Svarbu yra tai, kad jis pasiekė savo asmeninį rezultatą, kokį? Imkite ir paklauskite pas juos patys. Ir svarbiausiai paklauskite gyvai. Pirmadienis, praktika įprastu laiku.

Parašykite komentarą