Aš, mama, tėtis ir kendo

Kviečiame Jus su savo vaiku ir antrąja puse išbandyti senosios Japonijos kovos meno kendo treniruotę, penktadienį, po darbų Kauno Ąžuolyno sporto ir sveikatingumo centre. Čia pasitiksime Jus ir įteiksime rūbus, padėsime apsirengti juos, paaiškinsime kaip elgtis treniruotėje ir palydėsime iki pačios treniruočių salės.
Praktikos metu Jus supažindinsime su kendo istorija, paaiškinsime kaip laikyti kardą rankose, teisingai judėti ir turėti tvirtą laikyseną. Visa tai atliksite su kendo šarvais. Po teorinės dalies, prieisime ir prie praktikos. Keliais tiksliais kirčiais turėsite nugalėti menamą savo priešininką. Po pirmosios kendo praktikos garantuojame prisiminimus iki pačio pirmadienio ir pokalbių temų visam likusiam savaitgaliui tarp Jūsų ir Jūsų vaiko.
Nusprendėte? Puiku, galite pradėti registruotis. Atsiūskite elektroninu paštu: kendo@kendo.lt savo, vaiko ir antrosios pusės ūgio duomenis (informacija reikalinga parinkti tinkamą aprangos dydžio komplektą) ir mes susisiektume su Jumis dėl patogaus laiko pirmąjai kendo treniruotei. Praktikoje dalyvautų nuo dviejų iki trijų šeimų. Laukiame vaikučių nuo trijų metukų. Nuotrauka praėjusių metų kelionės į Ignaliną, kur į atvirą kendo praktiką susirinko ne viena šeima.
visi19

Parašykite komentarą