Apsilankymas pas pačius mažiausiuosius

Apsilankymas vaikų lopšelyje – darželyje „Pušynėlis“ paliko šiltų minčių. Po pirmosios pažinties vaikai supranta ir paaiškina jiems rodomus judesius su kardu, vaikučiai geba atkartoti juos ne ką blogiau nei vyresnieji vaikai. Jų akelės kaip magnetai pritraukia kiekvieną judesį, auselės – kiekvieną žodį. Pačių mažiausiųjų mintys dar nėra sujauktos. Vaikučiai atviri viskam ir svarbiausiai jiems patinkančiai informacijai. Pats maloniausiais pastėbėjimas – jie dar nežino koks gali būti melas! Saugokime šią vertybę kartu!
Vaikučiai supranto, kaip toli yra šalis Japonija, jau žino ką reiškia žodis – arigato, susipažino su žodžiu Kendo ir moka jį parašyti ant balto popieriaus lapo. Vaikams viso labo yra 3 – 4 – 5 metukai.
Daugelis gal ir užklaus ar ne per anksti yra pažintis su Kendo. Mes atsakysime vienareikšmiškai – pačiu laiku. Būtent šiuo amžiaus periodu vaiko formuojasi elgesio aplinkoje suvokimas, bendravimas su savo draugais bei suaugusiais. Ko verti po užsiėmimo su vaikais klausimai: kodėl vienodai su sijonais rengiasi vyrai ir moterys? kodėl jūs esate basi? Atsakytumėte iš karto?:)
Namų darbams, vaikučiai gavo vieną stebūklingą žodį ir baltą popieriaus lapą, kuriame reikėjo nupiešti kardą – šinai.
Mes sukūrėme albumą, kuriame kviečiame pažymėti labiausiai Jums patikusio piešinio autoriaus darbelį, laimėtojo laukia skanus ir malonus prizas. Kviečiame apsilankyti, spauskite čia!

Barboros piešinys

Parašykite komentarą